Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Новини 14 жовтня 2020 р.

Нова послуга YouControl: Експерт-досьє фізичних осіб

Поділитися:
Нова послуга YouControl: Експерт-досьє фізичних осіб

У YouControl з'явилася нова послуга: Експерт-досьє фізичних осіб. У ньому – детальні відомості про діяльність, минуле, ризики та навіть перспективи взаємодії з людиною.

 

Для Експерт-досьє ми аналізуємо інформацію зі ЗМІ та інших відкритих джерел.  Інструменти, розроблені експертами компанії, дозволяють охопити всі сторони життя і ділової репутації людини: коло зв'язків, участь в групах і організаціях, власність, інформацію про родичів. Інформація надається у вигляді детального PDF-звіту. Джерела даних вказані в досьє.

 

Що є в досьє

 

Схема зв'язків:

 

•  З компаніями, фізичними особами та бізнес-групами;

•  Ролі, в яких людина виступає в рамках взаємозв'язків. Наприклад власник, засновник, керівник, член фракції, помічник, спонсор партії, співвласник і інші.

 

Основні відомості про людину:

 

•  Дата і місце народження;

•  Опис громадської та політичної діяльності, етапи кар’єри.

 

Інформація про родинні зв’язки.

 

Інформація про власність:

 

•  Нерухомість;

•  Автотранспорт.

​​​​​​​

Згадки в ЗМІ із зазначенням джерела, дати і стислого змісту публікацій.

 

Факти біографії, які потребують особливої ​​уваги.

 

Такий докладний аналітичний звіт про ділову надійність, зв'язки та життя людини буде вкрай корисний інвесторам, підприємцям, роботодавцям, а в ряді ситуацій – і приватним особам. При цьому збір інформації не порушує законів та особистої конфіденційності людини.

 

Як отримати досьє фізичної особи

 

•  Подайте заявку із зазначенням даних про людину: ПІБ та додаткові дані, які допоможуть ідентифікувати людину. Це можуть бути дата народження, лінк на декларацію, соцмережі та інше;

•  Сплатіть послугу картою онлайн;

•  Досьє прийде на ваш E-mail за 1-2 робочі дні після оплати.

 

Ви заощадите сили та час на пошук інформації, а головне – будете впевнені, що отримали вичерпні відомості та аналітичні висновки з них.

 

Замовити Експерт-досьє YouControl.

Поділитися:

Читайте також:

Статті 14 липня 2021 р.

Фінансовий моніторинг фізичних осіб: як не наразитися на штрафи

У 2020 році були внесені зміни до Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму". Відповідно до нових правил, суб'єкти первинного фінансового моніторингу (СПФМ) мають проводити перевірку своїх клієнтів. Тому фізосіб будуть перевіряти під час укладання угод та проведення фінансових операцій.

Статті 2 липня 2021 р.

І так зійде: шкідливі поради при роботі з контрагентами

Критичне мислення – корисний інструмент для прийняття рішень, "ексклюзивно" властивий людям, на відміну від комп'ютерів. Здатність брати інформацію під сумнів – основа творчості, аналізу, пошуку нових рішень, в тому числі в бізнесі. У цій статті розглянемо "альтернативні" підходи до роботи з контрагентами і ділової розвідки. Що, якщо…   1. Не перевіряти статус компанії.   ⚡️Чим ризикуєте:

Новини 1 липня 2021 р.

Моніторинг контрагентів: не втомлюється, нічого не забуває, не підводить

Моніторинг невпинно працює для вас 24/7, тримаючи руку на пульсі компаній. Ми допрацювали його, суттєво розширили функції та розповідаємо про його нові можливості! Спойлер: тепер сповіщення про зміни компаній та фізосіб можна отримувати в месенджери. Але це тільки одне з оновлень.   Моніторинг – це бот, що стежить за компаніями, фіксує зміни у відкритих реєстрах, формує для вас звіт, економить час і нічого не випускає з уваги.   Що саме робить Моніторинг?  

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’