YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Новини 14 жовтня 2020 р.

Нова послуга YouControl: Експерт-досьє фізичних осіб

Поділитися:
Нова послуга YouControl: Експерт-досьє фізичних осіб

У YouControl з'явилася нова послуга: Експерт-досьє фізичних осіб. У ньому – детальні відомості про діяльність, минуле, ризики та навіть перспективи взаємодії з людиною.

 

Для Експерт-досьє ми аналізуємо інформацію зі ЗМІ та інших відкритих джерел.  Інструменти, розроблені експертами компанії, дозволяють охопити всі сторони життя і ділової репутації людини: коло зв'язків, участь в групах і організаціях, власність, інформацію про родичів. Інформація надається у вигляді детального PDF-звіту. Джерела даних вказані в досьє.

 

Що є в досьє

 

Схема зв'язків:

 

•  З компаніями, фізичними особами та бізнес-групами;

•  Ролі, в яких людина виступає в рамках взаємозв'язків. Наприклад власник, засновник, керівник, член фракції, помічник, спонсор партії, співвласник і інші.

 

Основні відомості про людину:

 

•  Дата і місце народження;

•  Опис громадської та політичної діяльності, етапи кар’єри.

 

Інформація про родинні зв’язки.

 

Інформація про власність:

 

•  Нерухомість;

•  Автотранспорт.

​​​​​​​

Згадки в ЗМІ із зазначенням джерела, дати і стислого змісту публікацій.

 

Факти біографії, які потребують особливої ​​уваги.

 

Такий докладний аналітичний звіт про ділову надійність, зв'язки та життя людини буде вкрай корисний інвесторам, підприємцям, роботодавцям, а в ряді ситуацій – і приватним особам. При цьому збір інформації не порушує законів та особистої конфіденційності людини.

 

Як отримати досьє фізичної особи

 

•  Подайте заявку із зазначенням даних про людину: ПІБ та додаткові дані, які допоможуть ідентифікувати людину. Це можуть бути дата народження, лінк на декларацію, соцмережі та інше;

•  Сплатіть послугу картою онлайн;

•  Досьє прийде на ваш E-mail за 1-2 робочі дні після оплати.

 

Ви заощадите сили та час на пошук інформації, а головне – будете впевнені, що отримали вичерпні відомості та аналітичні висновки з них.

 

Замовити Експерт-досьє YouControl.

Поділитися:

Читайте також:

Статті 31 грудня 2021 р.

Україна trend-setter відкритих даних Європи: яка роль бізнесу?

Напередодні новорічних свят Європейський портал відкритих даних опублікував результати щорічного дослідження Open Data Maturity 2021. Цього року Україна піднялася на 11 позицій в рейтингу і закріпилася на 6-му місці серед 34 країн Європи, з почесним статусом trend-setter. Рівень зрілості сфери відкритих даних – 94%. Чи все так чудово в Україні з відкритими даними насправді та як бізнес здатен впливати на розвиток цієї сфери ‒ розповів виданню Мind засновник і СЕО YouControl, Сергій Мільман

Новини 10 грудня 2021 р.

YouControl запустив безоплатний інструмент з перевірки учасників закупівель в один клік

З 1 січня 2022 року вступають в силу зміни до Закону України "Про Публічні закупівлі". До уповноважених з публічних закупівель застосовуватиметься персональна відповідальність: від штрафів до позбавлення волі. Для уникнення таких ситуацій, підвищення ефективності тендерних закупівель та здійснення громадського контролю, фахівці YouControl розробили спеціальний інструмент ‒ "Аналіз тендерів".

Новини 9 грудня 2021 р.

"Аналіз тендерів": ідеальний інструмент перевірки публічних закупівель від YouControl

"Аналіз тендерів" – новий безоплатний інструмент YouControl для перевірки учасників тендерів, виявлення несумлінних компаній та проведення чесних та вигідних закупівель.   Ініціатор публічних закупівель має перевіряти учасників на відповідність до вимог закону.  Для належної перевірки потрібна інформація з відкритих та доступних джерел, отримання якої з розрізнених реєстрів займає багато часу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’