Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Знаходьте клієнтів або партнерів та аналізуйте ринки з новим інструментом від YouControl Детальніше
Новини

НКЦК при РНБОУ та YouControl підписали Меморандум про співпрацю

27 травня 2021 р.
НКЦК при РНБОУ та YouControl підписали Меморандум про співпрацю

Національний координаційний центр кібербезпеки при Раді національної безпеки і оборони України та компанія YouControl підписали Меморандум про співпрацю. Сторони домовилися про наміри здійснювати ефективну взаємодію у сфері розвитку громадянського суспільства та прозорості ведення бізнесу в Україні. 

 

Національний координаційний центр кібербезпеки при РНБОУ є ключовим суб'єктом в національній системі кібербезпеки та координує діяльність відповідних державних установ. Центр також є першим державним майданчиком, який об’єднує зусилля держави та приватного сектору у протидії загрозам національній кібербезпеці.

 

Місія YouControl – сприяти розширенню міжнародної співпраці шляхом формування прозорого бізнес-середовища. Ми розробляємо ІТ-рішення на основі відкритих даних, які агрегуємо з понад 180 відкритих джерел. Інструменти аналітичної системи сприяють у викритті злочинів і підозрілих зв'язків, що можуть нести небезпеку національним інтересам у тому числі. Партнерство сторін сприятиме підвищенню ефективності функціонування правової галузі загалом, сфери інформаційних технологій, кібербезпеки та кіберзахисту, а також організації спільної просвітницької діяльності в цій площині.

 

Сергій Прокопенко, керівник Управління забезпечення діяльності Національного координаційного центру кібербезпеки при РНБОУ: "В сучасних реаліях перемагає той, хто вміє швидше аналізувати інформацію і приймати зважені рішення. Партнерство з аналітичною системою YouControl допоможе розширити можливості НКЦК у більш оперативному і ефективному виявленні ризиків".

 

У межах співпраці сторони домовилися про проведення спільних нарад, конференцій, семінарів, консультацій, засідань робочих груп, заходів обміну набутим досвідом роботи у сфері відкритих даних, інформаційних технологій, кібербезпеки. 

 

Заступник директора з правових питань YouControl Данило Глоба: "Щиро раді, що долучаємося до відповідальної місії ‒ сприяння вдосконалення системи забезпечення національної безпеки та організації оборони. Адже відтепер інформація і аналітика YouControl, створена на основі даних з державних реєстрів, буде використовуватись для оцінки стану і тенденцій розвитку подій в Україні і світі, а також для визначення загроз національним інтересам України".

 

Нагадаємо, раніше YouControl підписав меморандум із Академією фінансового моніторингу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’