YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
  • Рішення
  • Продукти
  • Ресурси
  • Компанія
  • Тарифи

Професійний розвиток з YouControl

Експертні дослідження, вебінари на найактуальніші теми, професійні курси з бізнес-розвідки та багато іншого

Читати дослідження YC
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або оберіть рішення, яке підходить саме вам.

Новини 22 грудня 2020 р.

Незвичайний чи надзвичайний: 2020 для бізнесу та YouControl

Поділитися:
Незвичайний чи надзвичайний: 2020 для бізнесу та YouControl

2020 рік виявився складним для українського бізнесу, однак хто витримав кризу – став ще більш обачним і професійним. YouControl весь рік був з вами і активно розвивався, щоб допомогти ефективніше дбати про бізнес та пройти цю кризу достойно. 

 

За рік YouControl поповнився новими даними та інструментами, збільшив кількість партнерів, інтеграцій та провів нові дослідження. Ми розповідали про бізнес-безпеку, комплаєнс, запустили YouControl Academy та навіть записали цілий серіал про фінмон, щоб ви могли підготуватись до його впровадження наступного року. І це лише кілька слів про успіхи цього року. Рік закінчується, час підбивати підсумки! 

 

Бізнес 2020: втрати і перемоги   

 

За даними Держстату за перші 9 місяці 2020 року великі та середні компанії в Україні отримали 93,3 млрд грн прибутку, без урахування податків. А минулого року за такий же період – 342,8 млрд грн.

 

Згідно з дослідженням PWC, в Україні з шахрайством стикаються 61,5% компаній. 26% українських компаній втратили від 50 тис. до 1 млн доларів США через неблагонадійних співробітників і контрагентів. 3% українських респондентів повідомили про збитки від шахрайства у розмірі понад 5 мільйонів доларів США.

 

9 645 компаній цього року припинили діяльність. У той час як у 2019 році таких компаній було 15 705. Більш ніж 500 компаній припинили діяльність через банкрутство. Інші – за рішенням засновників, власників, через реорганізацію або за рішенням суду.

А ось ризикнули почати свій бізнес цього року менша кількість людей – відкрилось 52 743 компанії, порівняно з 67 664 минулого року. 

 

Безпека та бізнес-розвідка стають актуальнішими

 

Протягом року ви шукали дані українських та іноземних компаній, директорів та власників, декларації та судові документи – і YouControl допоміг їх знайти 53 млн рази!

 

3 730 людей скористались уроками YouControl Academy з комплаєнсу та використання системи. 

 

Також ми додали нові інструменти для глибокої бізнес-розвідки – персоналізовану Експертизу комплаєнс-ризиків та Експерт-досьє фізичних осіб, які задовольняють ваші потреби з глибокого вивчення актуальних даних.

 

Розширення екосистеми відкритих даних та міжнародні реєстри

 

Цього року ми додали чимало нових інструментів та даних. У ФОПів з'явилася історія, а в юридичних осіб ‒ інформація про нерухомість та земельні ділянки.

Також ми суттєво розширили інструмент YouControl People. Додали дані про:

•  депутатів та їх помічників

•  суддів та їх родичів, прокурорів;

•  політичні партії та їх фінансування

 

Додали інструмент для колективної роботи "Групи". Тепер ви можете обмінюватися перевіреними списками контрагентів всередині компанії та з партнерами. Наприклад, об'єднувати компанії в групи "Клієнти", "Ризикові компанії", "Перевірені компанії". Це зручно, бо з готовими списками контрагентів рішення приймаються швидше. До того ж тепер можна об'єднувати зусилля з партнерами для створення більш прозорого бізнесу!

 

Пошук зв'язків між контрагентами в системі YouControl став топовим інструментом для бізнес-аналітики та аналізу контрагентів. Тепер за один пошук можна перевірити зв'язки відразу цілого списку контрагентів. І головне – ми додали новий розділ – пошук афіліатів. З ним можна не лише визначити структуру бізнесу, а дізнатися, які особи впливають на управлінські рішення в компанії. 

 

Цього року ми стали першим дистрибьютором Європейського бізнес-реєстру в Україні і завдяки цьому запустили в системі пошук даних по реєстрах європейських країн, а згодом додали ще Великобританію, Росію та Кіпр. А ще в YouControl International з'явились дані про посадових осіб іноземних компаній. Тепер доступна виписка про посадових осіб, що керують компанією або приймають рішення стосовно її роботи.

 

Почали відстежувати фіктивні інвестпроєкти. Аналітики уважно стежать за списками інвестиційних проєктів з ознаками фіктивності, які публікує Національна комісія з цінних паперів та фондових ринків, та додають цю інформацію в картки їх юросіб.

 

YouControl увійшов у ТОП–5 стартап–інновацій України. А ДПС України рекомендувала використовувати систему під час перевірки та моніторингу контрагентів. Дякуємо за довіру! 

 

Не бізнесом єдиним 

 

Ми тримали руку на пульсі також щодо соціально важливих тем. На початку карантину створили інтерактивну Карту медичного забезпечення. На ній можна дізнатися прогноз захворюваності, забезпечення лікарень та аналітику захворюваності медперсоналу на COVID–19. Також там є інформація щодо благодійної допомоги юридичних осіб, гуманітарної допомоги міжнародних організацій та інших держав.

 

Однією з "тем року" стало порушення "недоторканності" відкритих даних. За поданням 47 народних депутатів України 27 жовтня 2020 року 11 суддів Конституційного Суду України винесли скандальне рішення у справі, яка вплинула на закриття реєстру з деклараціями чиновників. Ми уважно слідкували за темою і зробили все, щоб розібратись, хто за цим стоїть, і проаналізувати ситуацію об'єктивно

 

За допомогою YouControl журналісти та активісти провели понад 5 тисяч розслідувань корупційних та шахрайських схем. А студенти IT-спеціальностей Національного університету "Києво-Могилянська академія" під менторством наших експертів розробили чотири нових проєкти на основі відкритих даних та готують нові рішення у наступному році. 

 

Також ми підготували 11 досліджень на основі відкритих даних і стали ще більш активними та відкритими в напрямку розвитку відкритих даних в Україні. Так, ми об'єднали зусилля з Мінреінтеграції, Асоціацією правників України, НКЦПФР, ГР при Мінцифрі. Запустили додаток на Creatio. А ще інтегрувались з електронним майданчиком "Держзакупівлі онлайн" і сервісом документообігу "Вчасно", а також на базі Укрсиббанку запустили форму подачі онлайн-заявки на відкриття рахунку з автозаповненням полів актуальними даними.

 

В кінці року розпочався перший сезон подкасту про людей у бізнесі "Grabli". В ньому HRD компанії YouControl обговорює експерименти та успіхи людей в різних галузях бізнесу. 

 

Попри все 2021 рік обіцяє бути ще більш яскравим і активним. Очікуйте на інноваційні фічі, резонансні новини, дослідження та незамінні дані! І продовжуйте перевіряти з YouControl!

Поділитися:

Читайте також:

Статті 31 грудня 2021 р.

Україна trend-setter відкритих даних Європи: яка роль бізнесу?

Напередодні новорічних свят Європейський портал відкритих даних опублікував результати щорічного дослідження Open Data Maturity 2021. Цього року Україна піднялася на 11 позицій в рейтингу і закріпилася на 6-му місці серед 34 країн Європи, з почесним статусом trend-setter. Рівень зрілості сфери відкритих даних – 94%. Чи все так чудово в Україні з відкритими даними насправді та як бізнес здатен впливати на розвиток цієї сфери ‒ розповів виданню Мind засновник і СЕО YouControl, Сергій Мільман

Новини 10 грудня 2021 р.

YouControl запустив безоплатний інструмент з перевірки учасників закупівель в один клік

З 1 січня 2022 року вступають в силу зміни до Закону України "Про Публічні закупівлі". До уповноважених з публічних закупівель застосовуватиметься персональна відповідальність: від штрафів до позбавлення волі. Для уникнення таких ситуацій, підвищення ефективності тендерних закупівель та здійснення громадського контролю, фахівці YouControl розробили спеціальний інструмент ‒ "Аналіз тендерів".

Новини 9 грудня 2021 р.

"Аналіз тендерів": ідеальний інструмент перевірки публічних закупівель від YouControl

"Аналіз тендерів" – новий безоплатний інструмент YouControl для перевірки учасників тендерів, виявлення несумлінних компаній та проведення чесних та вигідних закупівель.   Ініціатор публічних закупівель має перевіряти учасників на відповідність до вимог закону.  Для належної перевірки потрібна інформація з відкритих та доступних джерел, отримання якої з розрізнених реєстрів займає багато часу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’