Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Новини

Нацбезпека під контролем: санкції РНБО щодо фізосіб тепер в YouControl

18 березня 2020 р.
Нацбезпека під контролем: санкції РНБО щодо фізосіб тепер в YouControl

Ми доповнили інструмент для перевірки фізичних осіб відомостями про осіб, до яких застосовані санкції Ради національної безпеки і оборони України (РНБОУ).

В модулі “Фізичні особи” з'явилась можливість перевірити, чи не знаходиться особа під санкціями РНБОУ. Така інформація стане у нагоді банкам для перевірки потенційних клієнтів перед відкриттям рахунку, видачею кредиту та інших платіжних операцій. Також роботодавцям не буде зайвим перевірити особу перед прийняттям на роботу, щоб уникнути ймовірних репутаційних ризиків.

Нові дані надходять зі списків, які публікуються у рішеннях РНБОУ "Про застосування, скасування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)". Згідно ст. 4 ЗУ “Про санкції” на фізичних осіб, що потрапили під санкції, поширюються такі обмежувальні заходи:

•  блокування активів – тимчасове обмеження права особи на користування та розпоряджання належним їй майном;

•  відмова в наданні та скасування віз резидентам іноземних держав, застосування інших заборон в’їзду на територію України;

•  позбавлення державних нагород України, інших форм відзначення;

•  запобігання виведенню капіталів за межі України;

•  зупинення виконання економічних та фінансових зобов’язань;

•  припинення видачі дозволів, ліцензій на ввезення в Україну з іноземної держави чи вивезення з України валютних цінностей та обмеження видачі готівки за платіжними картками, емітованими резидентами іноземної держави;

•  анулювання офіційних візитів, засідань, переговорів з питань укладення договорів чи угод;

•  заборона передання технологій, прав на об’єкти права інтелектуальної власності;

•  інші санкції, що відповідають принципам їх застосування, встановленим цим Законом.

Як перевірити, чи знаходиться особа під санкціями

Щоб отримати інформацію, відкрийте модуль “Фізичні особи” на головній сторінці сайту YouControl і введіть ПІБ у відповідних полях. Натиснувши на “Перевірити особу”, ви побачите підбірку інформації і серед іншого розділ “Санкції РНБО”.

Важливо! Зверніть увагу на перший розділ картки фізособи, у якому вказано перелік компаній, з якими вона пов’язана. Співпраця з підприємствами, у яких ключові посади займає людина під санкціями РНБО, може бути ризиковою для вашого бізнесу. 

Щоб запобігти встановленню відносин з ненадійними особами, здійснюйте їх перевірку в YouControl за допомогою модулю “Фізичні особи”.

Перевірити особу!

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’