Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

На роботу в Європу без ризику: YouControl допоможе Eurabota.ua перевіряти роботодавців

30 січня 2019 р.
youcontol

YouControl надаватиме користувачам Eurabota.ua дані, які допоможуть обрати надійного посередника для влаштування на роботу в Європі.

Багато українців в гонитві за перспективою працевлаштування за кордоном потрапляють не на омріяну високооплачувану роботу, а в тенета шахраїв. При чому аферистами частіше можуть виявитися не закордонні роботодавці, а вітчизняні фірми-посередники. І якщо іноземну компанію перевірити досить складно ‒ потрібно знати, де шукати дані, володіти мовою, якою вони викладені, то з українськими підприємствами допоможе YouControl. Зокрема досьє з системи на фірми, що займаються міжнародним рекрутингом, відтепер доступні на Eurabota.ua. Це ресурс для українців, що хочуть знайти роботу в Європі.

Перевірити компанію, що пропонує роботу за кордоном і є автором оголошення, можна, перейшовши за розміщеним у картці вакансії посиланням на досьє в YouControl. Такі оголошення мають маркування в кутику.

А в описі вакансії є посилання на досьє компанії в YouControl.

Це досьє містить інформацію, зібрану з 22 джерел відкритих даних.

Однак перевірити таким чином можна буде лише ті кадрові агентства чи окремих роботодавців, що при реєстрації додали в профіль свій код ЄДРПОУ. Якщо ж вони цього не зробили, експерти  Eurabota.ua рекомендують претендентам на закорднонне працевлаштування самостійно знайти компанію або ФОП в YouControl та переконатися в його надійності чи навпаки. Зокрема, в цьому допоможе безкоштовний тариф “Open Data”, який доступним кожному українцю після реєстрації в системі.

Як перевірити працедавця?

Загалом перед тим, як погодитися на надання послуг з працевлаштування певною фірмою, потрібно звернути увагу на те, що та на яких умовах вона пропонує. Так, якщо її представники замовчують деталі щодо майбутньої роботи, які вас цікавлять, пропонують якусь іншу, окрім робочої, візу, не запитують, якими навичками ви володієте ‒ з великою часткою вірогідності перед вами шахраї. Однак навіть якщо явних ознак афери немає, все одно компанію-посередника варто ретельно перевірити на предмет її благонадійності.

Перше, що за рекомендаціями експертів YouControl потрібно перевірити за допомогою досьє із системи, ‒ чи реально існує компанія та який її юридичний статус (чи не перебуває в процесі припинення). А у випадку, якщо її назва видається знайомою, звернути увагу чи це саме та фірма, а не маніпулятивно співзвучна з відомим брендом. Наступне ‒ скільки років вона працює на ринку, адже деякі компанії створюються під аферу і одразу після її проведення закриваються. Не менш важливий факт ‒ який вид діяльності основним вказала фірма і чи має він відношення до тих послуг, що вона пропонує.

Далі варто проаналізувати суди компанії: чи позивалися до неї щодо неналежного виконання зобов’язань чи щодо якихось інших махінацій. Також показовим є наявність відкритих виконавчих проваджень щодо неї, адже це говорить, що вона не виконує рішення суду. Про надійність та доброчесність фірми в такому разі важко говорити. Аналогічно, якщо в неї є великі податкові чи зарплатні борги, часта зміна адреси чи назви.

“2018 року, за даними дослідження Центру економічної стратегії, 4 мільйони українців працювало за кордоном. Неможливість отримати належну оплату за свою роботу на батьківщину підштовхує українців шукати заробітків за її межами. Часом вони готові закривати очі на певні порушення при працевлаштуванні, однак врешті все-одно виявляються ошуканими. Тож якщо ви твердо вирішили працювати за кордоном, принаймні зробіть все, аби мінімізувати будь-які пов’язані з цим ризики. Обов’язково перевірте компанії-посередників між вами і потенційним роботодавцем за допомогою досьє з YouControl, посилання на яке доступне користувачам Eurabota.ua”, ‒ порекомендував Сергій Мільман, засновник та СЕО YouControl.

“Портал Eurabota.ua був створений як майданчик для взаємодії між претендентом на роботу і роботодавцем, який пропонує вільну вакансію в країнах Європи, Америки, Азії. Пошук роботи і працевлаштування закордоном ‒ не просте завдання, пов'язана з безліччю страхів і ризиків. Наші користувачі прагнуть достовірної інформації і впевненості в майбутній роботі, що не завжди можна мати, орієнтуючись тільки на дані в картці роботодавця. Тому перевірка автора вакансії через систему YouControl ‒ це реальний спосіб отримати додаткові справжні дані про майбутнього роботодавця і прийняти зважене рішення про можливе працевлаштування. Ми вдячні YouControl за надану можливість прямого доступу до досьє. Сподіваємося, що така співпраця сприятиме збільшенню вдалих контактів і зниження ризиків для наших користувачів”, ‒ поділився враженнями від партнерства Сергій Бурлака, керівник Eurabota.

Знайти вакансії на Eurabota!