YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Новини 15 червня 2023 р.

Список підозрюваних у злочинах в період вторгнення рф доданий в YouControl

Поділитися:
Список підозрюваних у злочинах в період вторгнення рф доданий в YouControl

Аналітична система YouControl доповнена новим блоком для перевірки фізичних осіб: списком підозрюваних магістральної справи "24 лютого". Це важливо для дотримання вимог комплаєнсу та в рамках виявлення і протидії легалізації (відмивання) злочинних доходів та фінансування тероризму (сепаратизму).

 

"Список підозрюваних магістральної справи "24 лютого", сформований Офісом генерального прокурора України та містить детальну інформацію про понад 660 осіб, переважно з рф, розподілених на 6 категорій. А саме:

 1. міністри;

 2. депутати;

 3. військове командування;

 4. посадовці;

 5. керівники правоохоронних відомств;

 6. розпалювачі війни та пропагандисти кремля.

 

Особи у списку є підозрюваними, у кримінальних правопорушеннях проти миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку, злочинах проти основ національної безпеки України; порушенні законів та звичаїв війни; плануванні, підготовці, розв'язування та веденні агресивної війни; пропаганди війни; посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України тощо.

 

Офіс генерального прокурора України створив цей список як інструмент для роботи правоохоронних органів та спеціалістів у сфері фінансового моніторингу.

 

Для кого важливе це оновлення

 

Перевірка контрагента щодо причетності до легалізації (відмивання) злочинних доходів та фінансування тероризму (сепаратизму) є заходом належної перевірки контрагента під час процедур due diligence та комплаєнс. Це особливо актуально під час війни та застосування міжнародних санкцій.

 

Новий блок перевірки допомагає кожному бізнесу уникати підозр у фінансуванні тероризму та не потрапити під санкції при веденні фінансових операцій. А на загальному рівні — підсилює боротьбу з фінансуванням тероризму та злочинною діяльністю, сприяє створенню безпечнішого бізнес-середовища та захисту від воєнної агресії рф.

 

Які саме дані про підозрюваних можна побачити у YouControl

 

Перевірка за списком підозрюваних магістральної справи "24 лютого" містить такі дані:

 1. категорія (міністри, депутати, військове командування, посадовці, пропагандисти, керівники правоохоронних підприємств);

 2. фото;

 3. ПІБ;

 4. посада;

 5. дата народження.

 

Також ви побачите червоний рівень критичності, тобто максимальний ризик зв’язків з такою особою.

 

Де саме можна побачити дані в системі YouControl

 

Інформація з цього списку відображається у блоці перевірки фізичних осіб, у розділі "Правопорушення та розшук".

 

Щоб перевірити фізичну особу, вкажіть її ПІБ у верхньому пошуковому рядку на головній сторінці та натисніть кнопку "Перевірити особу".

 


 

Відомості про наявність особи у списку підозрюваних магістральної справи "24 лютого" з посиланням на джерело вказані у лівому навігаційному меню у вкладці  "Правопорушення та розшук".

 

 

 

Посилання біля ПІБ веде на джерело даних: Список підозрюваних магістральної справи "24 лютого". Також ви бачите червону позначку про найвищий рівень ризику.

 

Ці дані, разом з іншими джерелами інформації в системі YouControl, враховують понад 95% всіх джерел, визначених типологічним дослідженням "Фінансування тероризму та отримання кримінальних доходів від вчинення інших злочинів в умовах військової агресії російської федерації". 

 

Все це покращує захист бізнесу та підвищує ефективність комплаєнс-перевірок клієнтів та фінмоніторингу. Також це буде особливо корисним професіоналам сфери правопорядку та розшуку.

 

Перейти до перевірки контрагентів

Поділитися:

Читайте також:

Статті 31 грудня 2021 р.

Україна trend-setter відкритих даних Європи: яка роль бізнесу?

Напередодні новорічних свят Європейський портал відкритих даних опублікував результати щорічного дослідження Open Data Maturity 2021. Цього року Україна піднялася на 11 позицій в рейтингу і закріпилася на 6-му місці серед 34 країн Європи, з почесним статусом trend-setter. Рівень зрілості сфери відкритих даних – 94%. Чи все так чудово в Україні з відкритими даними насправді та як бізнес здатен впливати на розвиток цієї сфери ‒ розповів виданню Мind засновник і СЕО YouControl, Сергій Мільман

Новини 10 грудня 2021 р.

YouControl запустив безоплатний інструмент з перевірки учасників закупівель в один клік

З 1 січня 2022 року вступають в силу зміни до Закону України "Про Публічні закупівлі". До уповноважених з публічних закупівель застосовуватиметься персональна відповідальність: від штрафів до позбавлення волі. Для уникнення таких ситуацій, підвищення ефективності тендерних закупівель та здійснення громадського контролю, фахівці YouControl розробили спеціальний інструмент ‒ "Аналіз тендерів".

Новини 9 грудня 2021 р.

"Аналіз тендерів": ідеальний інструмент перевірки публічних закупівель від YouControl

"Аналіз тендерів" – новий безоплатний інструмент YouControl для перевірки учасників тендерів, виявлення несумлінних компаній та проведення чесних та вигідних закупівель.   Ініціатор публічних закупівель має перевіряти учасників на відповідність до вимог закону.  Для належної перевірки потрібна інформація з відкритих та доступних джерел, отримання якої з розрізнених реєстрів займає багато часу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’