Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Знаходьте клієнтів або партнерів та аналізуйте ринки з новим інструментом від YouControl Детальніше
Новини

Кататися чи не кататися? Ліцензії на автотранспорт тепер в YouControl

5 березня 2019 р.
Кататися чи не кататися? Ліцензії на автотранспорт тепер в YouControl

Нова функція системи YouControl показує автомобільний парк компаній. Ви можете перевірити перевізника за пару хвилин.

У системі YouControl ви можете перевірити наявність ліцензованого автотранспорту у компанії і прийняти об'єктивне рішення про співпрацю з нею. Зверніть увагу на дозволений вид робіт, тому що пасажирські і вантажні перевезення передбачають різні ліцензії. А для перевірки автотранспорту і подробиць ліцензій відкрийте картку компанії, яка вас цікавить, на вкладці "Власність → Автотранспорт".

Ви побачите актуальну інформацію:

•  марка і модель кожного автомобіля;

•  тип транспортного засобу (вантажний / пасажирський);

•  рік випуску автомобіля;

•  державний реєстраційний номер і тип знака;

•  статус, дата видачі та строк дії ліцензії.

Ви також відразу побачите, якщо дозвіл призупинений або його дію припинено. Варто відзначити, що це не вичерпний список всього транспорту, яким користується компанія. Адже деякі підприємства можуть використовувати орендоване майно.

Перевірка перевізників онлайн

Ліцензія на перевезення пасажирів і вантажів видається Державною службою України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека) тільки тим компаніям і ФОП, які виконали необхідні для цього умови:

•  авто своєчасно проходять перевірки інспекторами і планові техогляди;

•  водії мають посвідчення відповідної категорії;

•  автомобіль має державну реєстрацію та внесений до Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців.

Інформація про компанії-власників ліцензії оновлюється раз на тиждень, згодної відкритій базі даних "Транспортні засоби як засоби здійснення господарської діяльності". Разом з даними з понад 50 реєстрів вони формують в системі YouControl повне досьє на кожну компанію України.

Кому та навіщо потрібно перевіряти ліцензії перевізників?

Давайте уявимо поширену ситуацію: компанія-виробник наймає компанію-перевізника для транспортування партії продукції до іншого регіону країни. Продукція, що швидко псується, на місці її вже чекає покупець. Укладена угода, товар завантажений в фури і вирушив до пункту призначення.

На території сусідньої області водія зупиняють співробітники Управління Укртрансбезпеки згідно з рейдовою перевіркою вантажних автомобілів. Виявляється, що перевізник не має необхідної ліцензії, автомобіль затримують до з'ясування обставин. У деяких випадках транспортні засоби навіть можуть бути конфісковані. Тим часом вантаж стає непридатним для продажу.

В названій ситуації перевізник оштрафований за недотримання ліцензійного законодавства. Але ще дві компанії зазнали збитків: виробник і покупець продукції, що перевозилася. Цього можна було уникнути, якби замовник послуги завчасно перевірив стан ліцензії несумлінного перевізника та обрав іншого, надійного контрагента.

Цей випадок – крайній прояв ризиків. Але навіть в більш простій ситуації перевірка ліцензії перевізника дозволить переконатися в потужності компанії та її порядності в своєму виді діяльності.

Перевірка контрагентів, зокрема, перевізників, входить до зони відповідальності кожної компанії. Завдяки відкритим даними ви можете звести ризики для свого бізнесу до мінімуму. Перевіряйте організації та ФОП за допомогою YouControl.

Читайте більше: Перевезення під контролем: YouControl інтегрувався з “Ларді-Транс”

Перевірити компанію просто зараз!

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’