YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
  • Рішення
  • Продукти
  • Ресурси
  • Компанія
  • Тарифи

Професійний розвиток з YouControl

Експертні дослідження, вебінари на найактуальніші теми, професійні курси з бізнес-розвідки та багато іншого

Читати дослідження YC
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або оберіть рішення, яке підходить саме вам.

Новини 5 березня 2019 р.

Кататися чи не кататися? Ліцензії на автотранспорт тепер в YouControl

Поділитися:
Кататися чи не кататися? Ліцензії на автотранспорт тепер в YouControl

Нова функція системи YouControl показує автомобільний парк компаній. Ви можете перевірити перевізника за пару хвилин.

У системі YouControl ви можете перевірити наявність ліцензованого автотранспорту у компанії і прийняти об'єктивне рішення про співпрацю з нею. Зверніть увагу на дозволений вид робіт, тому що пасажирські і вантажні перевезення передбачають різні ліцензії. А для перевірки автотранспорту і подробиць ліцензій відкрийте картку компанії, яка вас цікавить, на вкладці "Власність → Автотранспорт".

Ви побачите актуальну інформацію:

•  марка і модель кожного автомобіля;

•  тип транспортного засобу (вантажний / пасажирський);

•  рік випуску автомобіля;

•  державний реєстраційний номер і тип знака;

•  статус, дата видачі та строк дії ліцензії.

Ви також відразу побачите, якщо дозвіл призупинений або його дію припинено. Варто відзначити, що це не вичерпний список всього транспорту, яким користується компанія. Адже деякі підприємства можуть використовувати орендоване майно.

Перевірка перевізників онлайн

Ліцензія на перевезення пасажирів і вантажів видається Державною службою України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека) тільки тим компаніям і ФОП, які виконали необхідні для цього умови:

•  авто своєчасно проходять перевірки інспекторами і планові техогляди;

•  водії мають посвідчення відповідної категорії;

•  автомобіль має державну реєстрацію та внесений до Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців.

Інформація про компанії-власників ліцензії оновлюється раз на тиждень, згодної відкритій базі даних "Транспортні засоби як засоби здійснення господарської діяльності". Разом з даними з понад 50 реєстрів вони формують в системі YouControl повне досьє на кожну компанію України.

Кому та навіщо потрібно перевіряти ліцензії перевізників?

Давайте уявимо поширену ситуацію: компанія-виробник наймає компанію-перевізника для транспортування партії продукції до іншого регіону країни. Продукція, що швидко псується, на місці її вже чекає покупець. Укладена угода, товар завантажений в фури і вирушив до пункту призначення.

На території сусідньої області водія зупиняють співробітники Управління Укртрансбезпеки згідно з рейдовою перевіркою вантажних автомобілів. Виявляється, що перевізник не має необхідної ліцензії, автомобіль затримують до з'ясування обставин. У деяких випадках транспортні засоби навіть можуть бути конфісковані. Тим часом вантаж стає непридатним для продажу.

В названій ситуації перевізник оштрафований за недотримання ліцензійного законодавства. Але ще дві компанії зазнали збитків: виробник і покупець продукції, що перевозилася. Цього можна було уникнути, якби замовник послуги завчасно перевірив стан ліцензії несумлінного перевізника та обрав іншого, надійного контрагента.

Цей випадок – крайній прояв ризиків. Але навіть в більш простій ситуації перевірка ліцензії перевізника дозволить переконатися в потужності компанії та її порядності в своєму виді діяльності.

Перевірка контрагентів, зокрема, перевізників, входить до зони відповідальності кожної компанії. Завдяки відкритим даними ви можете звести ризики для свого бізнесу до мінімуму. Перевіряйте організації та ФОП за допомогою YouControl.

Читайте більше: Перевезення під контролем: YouControl інтегрувався з “Ларді-Транс”

Перевірити компанію просто зараз!

Поділитися:

Читайте також:

Статті 31 грудня 2021 р.

Україна trend-setter відкритих даних Європи: яка роль бізнесу?

Напередодні новорічних свят Європейський портал відкритих даних опублікував результати щорічного дослідження Open Data Maturity 2021. Цього року Україна піднялася на 11 позицій в рейтингу і закріпилася на 6-му місці серед 34 країн Європи, з почесним статусом trend-setter. Рівень зрілості сфери відкритих даних – 94%. Чи все так чудово в Україні з відкритими даними насправді та як бізнес здатен впливати на розвиток цієї сфери ‒ розповів виданню Мind засновник і СЕО YouControl, Сергій Мільман

Новини 10 грудня 2021 р.

YouControl запустив безоплатний інструмент з перевірки учасників закупівель в один клік

З 1 січня 2022 року вступають в силу зміни до Закону України "Про Публічні закупівлі". До уповноважених з публічних закупівель застосовуватиметься персональна відповідальність: від штрафів до позбавлення волі. Для уникнення таких ситуацій, підвищення ефективності тендерних закупівель та здійснення громадського контролю, фахівці YouControl розробили спеціальний інструмент ‒ "Аналіз тендерів".

Новини 9 грудня 2021 р.

"Аналіз тендерів": ідеальний інструмент перевірки публічних закупівель від YouControl

"Аналіз тендерів" – новий безоплатний інструмент YouControl для перевірки учасників тендерів, виявлення несумлінних компаній та проведення чесних та вигідних закупівель.   Ініціатор публічних закупівель має перевіряти учасників на відповідність до вимог закону.  Для належної перевірки потрібна інформація з відкритих та доступних джерел, отримання якої з розрізнених реєстрів займає багато часу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’