Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Ліцензія на фінанси: YouControl додав дані з Нацкомфінпослуг

26 листопада 2018 р.
youcontol

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг), надає дані для захисту прав споживачів небанківських фінансових послуг. В системі YouControl з'явилися нові ліцензії з цього джерела.

Досьє в системі YouControl містить всі ліцензії, які компанія має зараз або отримувала в минулому. Ці дані дозволяють дізнатися про вид діяльності, на який відкрита ліцензія, її серію та номер, термін дії та дату актуальності, а також про орган, який її видав. Якщо ліцензія анульована —  то цей факт теж відобразиться в досьє разом з датою анулювання.

Тепер система поповнилася оновленими даними з Нацкомфінпослуг, що дає можливість повної перевірки таких компаній:

• фінансових компаній і ломбардів;

• лізингодавців;

• недержавних пенсійних фондів;

• кредитних установ;

• страхових компаній;

• саморегульованих організацій;

• небанківських фінансових груп та інших постачальників небанківських фінансових послуг.


 

Для ділової розвідки і перевірки контрагентів України YouControl надає дані про компанії та ФОП з понад 50 джерел інформації. З них 23 реєстри містять інформацію саме про ліцензії та дозволи. Інформаційна база YouControl має відомості про понад 300 тисяч дозволів і ліцензій.

Як користуватися даними про ліцензії в YouControl?

Припустимо, ваша компанія вирішила оформити страхові поліси для своїх співробітників. Представники відділу кадрів вивчили пропозиції страхових компаній і вибрали найбільш привабливу з точки зору асортименту та вартості запропонованих послуг.

Не поспішайте укладати договір! Доручіть співробітникам продовжити дослідження і перевірити страхову компанію за допомогою системи YouControl. Зверніть увагу на вкладку "Ліцензії" в досьє контрагента. Особливо, якщо інформація в ній виглядає наступним чином:

Дана компанія не має дозволу на здійснення медичного страхування (ліцензія була анульована). Відповідно, вона не зможе надати вам необхідні послуги.

А ось так виглядає досьє страхової компанії, що має необхідні ліцензії, актуальні на сьогодні:

І не сумнівайтеся в своїх контрагентах, які успішно пройшли перевірку. Оскільки інформація в YouControl завжди вичерпна і актуальна.

Перевірити компанію прямо зараз!