Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Пробий по базі
Перевірка фізосіб відтепер доступна в безкоштовному тарифі Перевірка фізосіб доступна в opendata тарифі

Перевірити зараз
Новини 20 жовтня 2021 р.

"Київ Розслідує" запрошує журналістів та активістів до участі в конкурсі розслідувань

Поділитися:
"Київ Розслідує" запрошує журналістів та активістів до участі в конкурсі розслідувань

ГО "Офіс Трансформації", аналітична система YouControl та незалежна агенція "Слідство.Інфо" запускають спільний проєкт "Київ Розслідує". Мета ініціативи ‒ зробити розслідування популярним та дієвим інструментом у вирішенні  проблем Київщини. Фіналісти конкурсу отримують фінансову винагороду від Офісу Трансформації. Їхні розслідування опублікують на вебпорталі "Слідство.Інфо" та додадуть до інструменту YouControl "Репутація в медіа". 

 

Старт проєкту – 20 жовтня 2021 р. Учасниками конкурсу можуть стати журналісти та активісти Києва. Теми розслідувань повинні безпосередньо стосуватися проблем Київщини: менеджмент, корупція в державних установах, екологія, трафік, затори, громадський транспорт тощо. Розслідування мають сприяти викриттю корупційних схем та зловживань чиновників, підвищувати прозорість їх діяльності. І, звісно, слугувати оперативному висвітленню та вирішенню "болючих" питань для мешканців столиці.

Офіс Трансформації Максима Бахматова виділяє півмільйона гривень на стипендії для учасників розслідувань. Кошти зібрано з благодійних внесків патронів громадського об’єднання.

 

"Вболіваючи за ефективність у всіх сферах управління Києвом, я не лише даю рекомендації та пишу листи до управлінських органів. Важлива частина моєї діяльності ‒ розслідування. Ми вже розповідали про корупційні схеми першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника, говорили про діяльність КП "Інформатика", "Київміськсвітло", "Плесо", "Київпарктранссервіс". Як результат ‒ обшуки НАБУ та прокуратури" – зазначає засновник та голова ГО "Офіс Трансформації", Максим Бахматов.

 

В межах соціальної місії YouControl вже понад 5 років поспіль надає безоплатний доступ до системи журналістам та громадським активістам для проведення за допомогою відкритих даних з понад 180 джерел фактчекінгу, досліджень та розслідувань, аналізу держзакупівель, вивчення декларацій. Адже громадський контроль, відкритість та підзвітність органів влади ‒ це шлях до формування прозорого бізнес-середовища в країні. Для кожного учасника, який пройде відбірковий тур конкурсу "Київ Розслідує", YouControl надасть безоплатний доступ до користування системою на період проведення розслідування. 

 

Засновник та СЕО YouControl, Сергій Мільман: "Більшість наших співробітників, їх рідні та близькі проживають в столиці. Нам всім хочеться, аби це місто було найкращим для життя. Думаю, проєкт допоможе "підсвітити" проблемні зони. Ми переконані, що за наявності резонансу та суспільного інтересу "проблеми" оперативніше вирішуються".

 

Проєкт передбачає:

стипендію (в середньому 6000 грн) за кожне опубліковане розслідування;

безкоштовний доступ до сервісу YouControl для підготовки матеріалів;

редакторську, фактчекерську та менторську підтримку;

публікацію розслідувань на вебресурсах "Слідство.Інфо", Офісу Трансформації та додавання їх до інструменту YouControl "Репутація в медіа";

промоцію виготовлених у межах проєкту матеріалів.

 

Редакція "Слідство.Інфо" здійснюватиме відбір тем та учасників конкурсу. А також забезпечуватиме редакторську та менторську підтримку протягом процесу підготовки матеріалів.

 

"Для нас цей спільний проєкт з Офісом Трансформації та YouControl ‒ нагода нарешті взятися за тему корупції та зловживань у столиці системно. Давно про це мріяли і от нарешті це відбувається. Також ми бачимо можливість поділитися своїми знаннями та вміннями робити розслідування з тими, хто давно про це мріяв ‒ з радістю виховаємо нових розслідувачів у найкращих традиціях Слідства.Інфо" ‒ говорить головна редакторка "Слідство.Інфо", Анна Бабінець.

 

На фото зліва направо: Сергій Мільман, Максим Бахматов та Анна Бабінець

 

Для участі в конкурсі "Київ Розслідує" потрібно заповнити анкету. 

Перші заявки приймаються до 15 грудня. 

Для довідок: kyiv.rozsliduie@officetransform.com

 

 

Поділитися:

Читайте також:

Статті 14 липня 2021 р.

Фінансовий моніторинг фізичних осіб: як не наразитися на штрафи

У 2020 році були внесені зміни до Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму". Відповідно до нових правил, суб'єкти первинного фінансового моніторингу (СПФМ) мають проводити перевірку своїх клієнтів. Тому фізосіб будуть перевіряти під час укладання угод та проведення фінансових операцій.

Статті 2 липня 2021 р.

І так зійде: шкідливі поради при роботі з контрагентами

Критичне мислення – корисний інструмент для прийняття рішень, "ексклюзивно" властивий людям, на відміну від комп'ютерів. Здатність брати інформацію під сумнів – основа творчості, аналізу, пошуку нових рішень, в тому числі в бізнесі. У цій статті розглянемо "альтернативні" підходи до роботи з контрагентами і ділової розвідки. Що, якщо…   1. Не перевіряти статус компанії.   ⚡️Чим ризикуєте:

Новини 1 липня 2021 р.

Моніторинг контрагентів: не втомлюється, нічого не забуває, не підводить

Моніторинг невпинно працює для вас 24/7, тримаючи руку на пульсі компаній. Ми допрацювали його, суттєво розширили функції та розповідаємо про його нові можливості! Спойлер: тепер сповіщення про зміни компаній та фізосіб можна отримувати в месенджери. Але це тільки одне з оновлень.   Моніторинг – це бот, що стежить за компаніями, фіксує зміни у відкритих реєстрах, формує для вас звіт, економить час і нічого не випускає з уваги.   Що саме робить Моніторинг?  

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’