YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Новини 20 жовтня 2021 р.

"Київ Розслідує" запрошує журналістів та активістів до участі в конкурсі розслідувань

Поділитися:
"Київ Розслідує" запрошує журналістів та активістів до участі в конкурсі розслідувань

ГО "Офіс Трансформації", аналітична система YouControl та незалежна агенція "Слідство.Інфо" запускають спільний проєкт "Київ Розслідує". Мета ініціативи ‒ зробити розслідування популярним та дієвим інструментом у вирішенні  проблем Київщини. Фіналісти конкурсу отримують фінансову винагороду від Офісу Трансформації. Їхні розслідування опублікують на вебпорталі "Слідство.Інфо" та додадуть до інструменту YouControl "Репутація в медіа". 

 

Старт проєкту – 20 жовтня 2021 р. Учасниками конкурсу можуть стати журналісти та активісти Києва. Теми розслідувань повинні безпосередньо стосуватися проблем Київщини: менеджмент, корупція в державних установах, екологія, трафік, затори, громадський транспорт тощо. Розслідування мають сприяти викриттю корупційних схем та зловживань чиновників, підвищувати прозорість їх діяльності. І, звісно, слугувати оперативному висвітленню та вирішенню "болючих" питань для мешканців столиці.

Офіс Трансформації Максима Бахматова виділяє півмільйона гривень на стипендії для учасників розслідувань. Кошти зібрано з благодійних внесків патронів громадського об’єднання.

 

"Вболіваючи за ефективність у всіх сферах управління Києвом, я не лише даю рекомендації та пишу листи до управлінських органів. Важлива частина моєї діяльності ‒ розслідування. Ми вже розповідали про корупційні схеми першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника, говорили про діяльність КП "Інформатика", "Київміськсвітло", "Плесо", "Київпарктранссервіс". Як результат ‒ обшуки НАБУ та прокуратури" – зазначає засновник та голова ГО "Офіс Трансформації", Максим Бахматов.

 

В межах соціальної місії YouControl вже понад 5 років поспіль надає безоплатний доступ до системи журналістам та громадським активістам для проведення за допомогою відкритих даних з понад 180 джерел фактчекінгу, досліджень та розслідувань, аналізу держзакупівель, вивчення декларацій. Адже громадський контроль, відкритість та підзвітність органів влади ‒ це шлях до формування прозорого бізнес-середовища в країні. Для кожного учасника, який пройде відбірковий тур конкурсу "Київ Розслідує", YouControl надасть безоплатний доступ до користування системою на період проведення розслідування. 

 

Засновник та СЕО YouControl, Сергій Мільман: "Більшість наших співробітників, їх рідні та близькі проживають в столиці. Нам всім хочеться, аби це місто було найкращим для життя. Думаю, проєкт допоможе "підсвітити" проблемні зони. Ми переконані, що за наявності резонансу та суспільного інтересу "проблеми" оперативніше вирішуються".

 

Проєкт передбачає:

стипендію (в середньому 6000 грн) за кожне опубліковане розслідування;

безкоштовний доступ до сервісу YouControl для підготовки матеріалів;

редакторську, фактчекерську та менторську підтримку;

публікацію розслідувань на вебресурсах "Слідство.Інфо", Офісу Трансформації та додавання їх до інструменту YouControl "Репутація в медіа";

промоцію виготовлених у межах проєкту матеріалів.

 

Редакція "Слідство.Інфо" здійснюватиме відбір тем та учасників конкурсу. А також забезпечуватиме редакторську та менторську підтримку протягом процесу підготовки матеріалів.

 

"Для нас цей спільний проєкт з Офісом Трансформації та YouControl ‒ нагода нарешті взятися за тему корупції та зловживань у столиці системно. Давно про це мріяли і от нарешті це відбувається. Також ми бачимо можливість поділитися своїми знаннями та вміннями робити розслідування з тими, хто давно про це мріяв ‒ з радістю виховаємо нових розслідувачів у найкращих традиціях Слідства.Інфо" ‒ говорить головна редакторка "Слідство.Інфо", Анна Бабінець.

 

На фото зліва направо: Сергій Мільман, Максим Бахматов та Анна Бабінець

 

Для участі в конкурсі "Київ Розслідує" потрібно заповнити анкету. 

Перші заявки приймаються до 15 грудня. 

Для довідок: kyiv.rozsliduie@officetransform.com

 

 

Поділитися:

Читайте також:

Статті 31 грудня 2021 р.

Україна trend-setter відкритих даних Європи: яка роль бізнесу?

Напередодні новорічних свят Європейський портал відкритих даних опублікував результати щорічного дослідження Open Data Maturity 2021. Цього року Україна піднялася на 11 позицій в рейтингу і закріпилася на 6-му місці серед 34 країн Європи, з почесним статусом trend-setter. Рівень зрілості сфери відкритих даних – 94%. Чи все так чудово в Україні з відкритими даними насправді та як бізнес здатен впливати на розвиток цієї сфери ‒ розповів виданню Мind засновник і СЕО YouControl, Сергій Мільман

Новини 10 грудня 2021 р.

YouControl запустив безоплатний інструмент з перевірки учасників закупівель в один клік

З 1 січня 2022 року вступають в силу зміни до Закону України "Про Публічні закупівлі". До уповноважених з публічних закупівель застосовуватиметься персональна відповідальність: від штрафів до позбавлення волі. Для уникнення таких ситуацій, підвищення ефективності тендерних закупівель та здійснення громадського контролю, фахівці YouControl розробили спеціальний інструмент ‒ "Аналіз тендерів".

Новини 9 грудня 2021 р.

"Аналіз тендерів": ідеальний інструмент перевірки публічних закупівель від YouControl

"Аналіз тендерів" – новий безоплатний інструмент YouControl для перевірки учасників тендерів, виявлення несумлінних компаній та проведення чесних та вигідних закупівель.   Ініціатор публічних закупівель має перевіряти учасників на відповідність до вимог закону.  Для належної перевірки потрібна інформація з відкритих та доступних джерел, отримання якої з розрізнених реєстрів займає багато часу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’