Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Команда YouControl з проектом YouScore виграла поїздку в США

11 жовтня 2018 р.
youcontol

YouScore став одним з кращих проектів на CRDF Global BootCamp Ukraine, а його розробники отримали можливість відвідати технологічну виставку в США та побувати в Кремнієвій Долині.

6 та 7 жовтня в Unit.city відбувся завершальний етап CRDF Global BootCamp Ukraine.  Організатори, а саме ‒ Фонд цивільних досліджень та розвитку США CRDF Global у партнерстві з інноваційним парком UNIT.City, запрошувались до участі в ньому команди із вже готовим чи  мінімально життєздатним продуктом. Фінішною прямою конкурсу став  дводенний буткемп, де взяли участь 12 раніше відібраних фіналістів. Серед них заслужено опинилася розробка компанії YouControl ‒ скорингова система YouScore. За ці два дні обрані учасники мали змогу поспілкуватися з українськими та іноземними менторами та колегами по ринку, отримати зворотній зв’язок щодо свого продукту та провести його пітч.

Однак головний приз, який дістався одразу чотирьом проектам, серед яких почесне місце зайняв і YouScore, був більш вражаючим. Команди, які змогли достойно пройти всі етапи та вразити журі своїми розробками, здобули можливість відвідати масштабну конференцію та виставку AI& Big Data Expo North America 2018 та три сумісні івенти у США. Також їм проведуть бізнес-тур Меккою всіх представників IT-галузі ‒ Кремнієвою Долиною.

Журі та ментори високо оцінили стартап YouScore, наголосивши, що для американського ринку це міг би бути цікавий проект. Загалом до списку лідерів також потрапили команди, котрі презентували технологічні розробки у галузі медицини, PR та аналітики Big Data.

“Ми щасливі, що отримали таку нагоду! Сподіваємось, що нові контакти та знайомство з передовими технологіями світу надихне нас на ще більші грандіозні ідеї, котрі ми зможемо реалізуати для українського ринку і зробити перші кроки на міжнародній арені”, ‒ поділився враженнями Євген Дудник, продакт-менеджер YouScore, котрий презентував розробку на буткемпі та стане одним із тих, хто відправиться до США.

Нагадаємо, що АРІ-сервіс YouScore ‒ комплексне рішення, яке складається з окремих модулів, що передають зібрану системою інформацію з відкритих джерел, в тому числі держреєстрів. Він допомагає своїм користувачам отримати всі необхідні дані для перевірки контрагента одразу в свою облікову систему - CRM, ERP. Раніше продукт вже був відзначений іншими експертами ринку. Зокрема, він пройшов вдосконалення у програмі FinTech Master, переміг в Open Banking lab, а також  став фіналістом акселераційної програми від Radar Tech та UKRSIBBANK BNP Paribas Group.