Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Новини

Кіберспівпраця: YouControl підписав меморандум із Кіберполіцією

25 грудня 2019 р.
Кіберспівпраця: YouControl підписав меморандум із Кіберполіцією

YouControl починає співпрацю із Кіберполіцією України та проведе навчання щодо використання системи правоохоронцями. Сторони підписали меморандум та сподіваються підсилити можливості та експертизу одна одної.

24 грудня YouControl та Департамент кіберполіції Національної поліції України підписали меморандум про співпрацю. Як відомо, Кіберполіція займається протидією кіберзлочинності та впровадженням технологій для систематизації кіберінцидентів. Також вона інформує громадян про можливі атаки й надає рекомендації щодо захисту від них. Служба лише протягом 2018 року виявила 6 тисяч злочинів, вчинених у сфері використання високих інформаційних технологій.

Сьогодні українська кіберполіція розробляє і успішно впроваджує у практичну діяльність поліції сучасні методики виявлення, фіксації і дослідження цифрових доказів”, – йдеться на офіційному сайті відомства. YouControl, завдяки даним, що збираються з понад 60 відкритих джерел, теж має стати складовою успішної роботи Кіберполіції та допоможе швидко та ефективно збирати інформацію. Також служба, попрацювавши із системою, зможе надати рекомендації щодо її покращення та розширення наявної у ній інформації. 

Підписаний меморандум засвідчує те, що сторони домовились вживати спільних зусиль для сприяння правоохоронній діяльності.

Наші напрацювання дозволять фахівцям на професійному рівні скористатись можливостями відкритих даних — швидше збирати інформацію як про юридичних, так і про фізичних осіб, виявляти зв’язки, включаючи історичні, і використати актуальні дані та аналітику для удосконалення власних систем завдяки передачі інформації через АРІ-протокол. Маємо надію, що серед новітніх технічних засобів та технологій, які використовує Кіберполіція, належне місце займе і YouControl, а експертиза професіоналів з виявлення кіберзлочинів допоможе в свою чергу покращити функціонал системи для всіх користувачів”, – запевнив Сергій Мільман, засновник та СЕО компанії YouControl. 

Для того, аби працівники Кіберполіції вміло змогли користуватися усіма можливостями системи, YouControl проведе для них навчання з можливістю протестувати систему. До нього будуть залучені співробітники як центрального апарату служби, так і територіальних управлінь. 

"Ми розраховуємо на допомогу приватних організацій, оскільки вони мають можливості та ресурси для аналізу великих об'ємів отриманої інформації. Саме завдяки спільній роботі державних органів та приватних організацій, ми зможемо покращити якість надання державних правоохоронних послуг”, — наголосив начальник Департаменту кіберполіції Олександр Гринчак.

Підписанти зазначають, що можливості співпраці використовуватимуться винятково у правовому колі та не порушуватимуть права інших учасників ринку.

Раніше YouControl уже підписував меморандуми про співпрацю й з іншими державними установами, які мають велику вагу для вирішення національних питань. Зокрема, із Національним Банком України та Державною службою фінансового моніторингу України.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’