YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Новини 10 жовтня 2023 р.

INDI Vision інтегрує API YouControl в Microsoft Dynamics 365

Поділитися:
INDI Vision інтегрує API YouControl в Microsoft Dynamics 365

YouControl, як провідний постачальник рішень для збору та аналізу даних, з радістю анонсує про нові можливості інтеграції з платформою Microsoft Dynamics 365 у співпраці з партнером Microsoft  – INDI Vision. Тепер критичні сигнали про контрагента будуть автоматично інтегровані у робочі процеси вашої організації.

 

Нова інтеграція дасть змогу підвищити ефективність роботи з даними контрагентів у 2 рази та знизити ризики співпраці на 50%. Завдяки оптимізованим процесам взаємодії систем, дані з держреєстрів будуть завантажуватись безпосередньо до вашої екосистеми Microsoft. Це дасть можливість співробітникам сфокусуватися на їхніх задачах та оперативніше реагувати на зміни на стороні контрагента. 

 

INDI Vision – це потужна професійна команда з більш ніж 10-річним досвідом діджиталізації бізнес-процесів різних масштабів. Завдяки новим можливостям інтеграції, користувачі Microsoft Dynamics 365 матимуть миттєвий автоматичний доступ до надійних даних від YouControl завдяки API-сервісу YouScore в самій CRM-системі, в картці контрагента. Таким чином в ній буде міститися: повне та актуальне юридичне найменування клієнта, адреса, основний вид економічної діяльності за КВЕД, статус та дата реєстрації юридичної особи.

 

YouScore об'єднує дані з понад 220 відкритих джерел. Окрім базової інформації, користувачі можуть проводити розширений аналіз контрагента. Наприклад, у них буде доступ до відомостей про засновників, статутний капітал, уповноважених осіб та історію змін даних юридичної особи. Цю інформацію можна внести до бази даних Dataverse або отримати в текстовому форматі для інформування користувачів системи.

 

Експрес-аналіз, інтегрований в картку клієнта, миттєво оцінює ризики, пов'язані з контрагентом, за 550 факторами та допомагає економити час і швидко приймати рішення щодо контрагента. Це означає що ви отримате автоматичне повідомленя про зміні статусу вашо контрагента прямо в середині вашого бізнес процесу.

 

З використанням спеціальних запитів до YouControl можливо створити повний профіль клієнта відповідно до концепції "Знай свого клієнта" (KYC) та провести перевірку на належність до "Підприємства загального інтересу" (PIE), які мають важливе значення для суспільства.

 

Інтеграція Dynamics 365 з YouControl надає можливість отримувати актуальні та достовірні дані для клієнтської бази, знижуючи ризики ведення бізнесу. Інструмент дозволяє інтегрувати в критичні сигнали про ризики від YouControl в робочі процеси вашого бізнесу технічно в Microsoft. 

 

Завдяки такому рішенню ви не пропустите критичних сигналів про ризик, зекономите час на прогнозування і пришвидшите операційну роботу.

  

Інтеграційне рішення YouScore доступне на платформі Microsoft Power Platform для модельованих додатків Dynamics 365 та мобільних пристроїв через спеціальний конектор, який створили у  INDI Vision в рамках розробки досконалих бізнес-процесів.

Більше про можливості інтеграції ви можете дізнатися звʼязавшись з нами або на сайті партнера.

Поділитися:

Читайте також:

Статті 31 грудня 2021 р.

Україна trend-setter відкритих даних Європи: яка роль бізнесу?

Напередодні новорічних свят Європейський портал відкритих даних опублікував результати щорічного дослідження Open Data Maturity 2021. Цього року Україна піднялася на 11 позицій в рейтингу і закріпилася на 6-му місці серед 34 країн Європи, з почесним статусом trend-setter. Рівень зрілості сфери відкритих даних – 94%. Чи все так чудово в Україні з відкритими даними насправді та як бізнес здатен впливати на розвиток цієї сфери ‒ розповів виданню Мind засновник і СЕО YouControl, Сергій Мільман

Новини 10 грудня 2021 р.

YouControl запустив безоплатний інструмент з перевірки учасників закупівель в один клік

З 1 січня 2022 року вступають в силу зміни до Закону України "Про Публічні закупівлі". До уповноважених з публічних закупівель застосовуватиметься персональна відповідальність: від штрафів до позбавлення волі. Для уникнення таких ситуацій, підвищення ефективності тендерних закупівель та здійснення громадського контролю, фахівці YouControl розробили спеціальний інструмент ‒ "Аналіз тендерів".

Новини 9 грудня 2021 р.

"Аналіз тендерів": ідеальний інструмент перевірки публічних закупівель від YouControl

"Аналіз тендерів" – новий безоплатний інструмент YouControl для перевірки учасників тендерів, виявлення несумлінних компаній та проведення чесних та вигідних закупівель.   Ініціатор публічних закупівель має перевіряти учасників на відповідність до вимог закону.  Для належної перевірки потрібна інформація з відкритих та доступних джерел, отримання якої з розрізнених реєстрів займає багато часу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’