Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Оновлення експрес-аналізу: господарські злочини тепер в досьє YouControl

3 червня 2019 р.
youcontol

Фактори експрес-аналізу поповнилися кейсами з Кримінального кодексу України. Тепер ви побачите, хто з потенційних контрагентів згадується в рішеннях кримінальних справ.

Експрес-аналіз ‒ один з найбільш затребуваних інструментів YouControl. Саме він першим "виступає" в огляді досьє компанії і відразу вказує на чинники, що вимагають максимально уважного вивчення. Особливо якщо фактор в експрес-аналізі виділено червоним.

Згідно з Кримінальним кодексом України (Розділ VII. Злочини у сфері господарської діяльності), причетність компанії або її ключових осіб до господарських злочинів є крайньою формою прояву нечесного бізнесу. Наприклад:

• фіктивне підприємництво;

• доведення до банкрутства;

• фінансові махінації в особливо великих розмірах;

• виготовлення або збут підроблених грошей, цінних паперів.

Відбір факторів і методика роботи експрес-аналізу контрагента засновані на накопиченому досвіді YouControl і кращих практиках комплаєнс-оцінок, а також вимогах нормативних актів і рекомендаціях регуляторних органів.

Нові фактори експрес-аналізу базуються на реальних судових вироках. Якщо компанія згадується в тексті вироку (наприклад, поряд із засудженими керівниками, бенефіціарами, співробітниками та іншими пов'язаними особами), це відразу відобразиться в експрес-аналізі.

Але зверніть увагу: компанія, що фігурує в справі, може мати різний статус. Наприклад, бути потерпілою, особою, у якої проводилися окремі слідчі дії або згадуватися в іншому контексті і не мати безпосереднього відношення до скоєного злочину. Проте, вказівка на цю обставину неминуче виникне в експрес-аналізі, а вам належить подальший аналіз ситуації і прийняття рішення.

Кому корисно оновлення експрес-аналізу YouControl?

Всі можливості експрес-аналізу і огляду досьє в цілому адресовані тим співробітникам компанії, які займаються перевіркою контрагентів. Зокрема:

• бухгалтер зверне увагу, що потенційний партнер може ухилятися від сплати податків. Це означає, що співпраця з ним може накликати зустрічну перевірку і на вашу компанію;

• директор не пропустить дані про незаконний збут товарів та/або протидії бізнесу, обман партнером покупців як ризик для власної репутації і своєчасно прийме рішення про припинення співпраці і врегулювання ситуації з можливими претензіями;

• служба безпеки точно не проігнорує факти відмивання грошей потенційним контрагентом.

Таким чином, жоден потенційний ризик не сховається від вашої уваги при перевірці контрагента за допомогою інструментів YouControl.

Перевірити компанію прямо зараз!