Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Фінансовий облік, розрахуйся! Дані за 2018 рік у YouControl

29 серпня 2019 р.
youcontol

Фінансова історія компанії може розповісти про неї навіть більше, ніж нинішній стан справ. Тепер в YouControl ви можете побачити, яким був фінансовий стан контрагентів в 2018 році.

Фінансові показники діяльності компаній відображаються в огляді досьє і у вкладці "Фінанси". Дані групуються в блоки:

•  фінансовий аналіз;

•  фінансові показники;

•  державні тендери;

•  фінансовий скоринг;

•  ринковий скоринг.

Для зручності роботи вони сортуються в хронологічному порядку.

Ви можете переглянути дані у формі графіка, а також побачити деталі за кожен рік. Тепер в цьому списку є і весь 2018 рік, так що картина діяльності підприємства, яке вас цікавить, стала ще більш повною та інформативною.

YouControl використовує принципи відомої технології фінансового аналізу агентства Moody's, що дозволяє оцінити рентабельність компанії, її фінансову стабільність, а також основні зміни в активах і пасивах. Зокрема, ви можете бачити, як змінилися позиції контрагента за останній рік.

Читати більше: "Як правильно читати фінансову аналітику YouControl" а також "Про що говорять цифри: фінансовий аналіз на пальцях"

Чому це важливо?

Ретроспектива фінансового стану компанії дозволяє побачити динаміку розвитку, його стабільність або навпаки "слабкі місця" контрагента.

Дані за минулі роки враховуються при обчисленні фінансового скорингу FinScore — інструменту, який аналізує показники підприємства і його фінансову стійкість.

Детальніше про те, як використовувати FinScore з вигодою для свого підприємства, читайте в статті "Фінансовий скоринг від YouControl: як перевірити стабільність фірми за кілька секунд".

Повні оновлені дані за 2018 рік також включені в розрахунок індексу ринкової потужності (MarketScore), який показує стан компанії в галузі. Тому тепер ви можете точніше розуміти, яке місце на ринку займає компанія і з якою динамікою розвивається.

Як користуватися технологією MarketScore, можете детальніше ознайомитися в статті "Лідери і аутсайдери: MarketScore від YouControl представляє експрес-аналіз українських компаній"

Все це дозволить вам об'єктивно оцінювати ризики і вигоди співпраці, бачити перспективи і приймати ефективні бізнес-рішення.

Перевірити компанію прямо зараз!