Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Новини

"Фільтруй" зв'язки, депутатів і суди: оновлення YouControl People

6 жовтня 2020 р.
"Фільтруй" зв'язки, депутатів і суди: оновлення YouControl People

Модуль YouControl People отримав нові структуру та функції. Зміни стосуються форми подачі інформації та можливостей її аналізу. Тепер пошук і робота з даними стали більш зручними, швидкими та ефективними.

 

Нова навігація і меню

 

Перше, що ви побачите в оновленому блоці YouControl People, – це нова структура навігаційної панелі зліва. Угруповання блоків стало логічнішим: по темах, в кожній з яких – докладні підрозділи:

 

1. Зв'язки;

2. Борги;

3. Суди;

4. Правопорушення і розшук;

5. Зв'язок з владою;

6. Власність;

7. Перевірка документа.

 

У лівому навігаційному меню підрозділи, в яких немає даних з реєстрів, за замовчуванням приховані (згорнуті) для компактного відображення на сторінці. А кількість записів, виявлених у кожному блоці, зазначена цифрою біля нього. Ці цифри позначені кольоровими маркерами в залежності від "критичності" інформації:

 

•  червоний колір – дуже важлива інформація;

•  помаранчевий – відомості, на які варто звернути увагу в даному кейсі;

•  синій – інформація може виявитися важливою в залежності від цілей перевірки;

•  сірий – даних не знайдено або пошук не проводився.

 

 

Дані в кожному блоці можна сортувати за допомогою фільтрів.

 

Зв'язки з компаніями

 

Зв'язки з компаніями, ФОП і ФПГ розділені на три відповідних підрозділи. При цьому в кожному блоці вказана точна кількість організацій, навіть якщо з однією компанією людина пов'язана в різних ролях. А таких ролей в однієї людини може бути кілька (підписант, бенефіціар, директор). Тепер, коли в системі відбиватися число компаній, а не число зв'язків, скоротився "інформаційний шум", а пошук корисних даних спростився. Зокрема завдяки новим фільтрам:

 

•  в списку компаній, пов'язаних з фізособою, можна використовувати фільтри за посадою: керівник, підписант, бенефіціар, учасник;

•  пов'язані з людиною компанії можна "фільтрувати" за статусом. Наприклад, компанія функціонує, в процесі припинення, діяльність припинена, або це компанія-банкрут.

 

Борги

 

Блок "Борги" згрупований по-новому: тепер можна відразу відкрити розділ з необхідними даними:

 

1. Борги за виконавчими провадженнями;

2. Боржники Фонду гарантування вкладів фізичних осіб;

3. Податковий борг суб'єкта господарювання.

 

 

Суди

 

Актуальні та подальші судові справи розділені на окремі блоки. До кожного з них можна застосувати фільтр, щоб побачити справи певної форми судочинства, конкретного суду або вибрати потрібну сторону у справі. Також доступний пошук за номером справи.

 

Судові справи, призначені до розгляду в майбутньому, винесені в окремий блок і не "перемішуються" з тими, що вже відбулися. Пошук потрібної інформації став простішим і набагато швидшим: ви можете відразу знайти судові справи, в яких людина виступає відповідачем або позивачем, свідком, зацікавленою особою.

 

Зв'язок з владою

 

Можливі варіанти зв'язків розділені на відповідні розділи:

 

•  Декларанти та національні громадські діячі;

•  Родичі декларантів;

•  ЦВК;

•  Очищення влади (люстрація);

•  Фінансування партій;

•  Адвокати;

•  Нотаріуси.

 

У розділі "ЦВК" заповнені графи показуються на самому початку, а далі – перелік блоків, за якими даних в реєстрах не знайдено.

 

Також додалися дані щодо місцевих виборів (кандидати в депутати, глави, старости) починаючи з 2010 року до теперішнього часу. Тут можна побачити, коли, в якому окрузі, від якої партії брав участь кандидат, а також основну інформацію про нього (рік народження, освіту, офіційне місце роботи).

 

 

Ви можете прочитати покрокову інструкцію з використання YouControl People і перевірити будь-яку фізичну особу прямо зараз.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’