Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Новини

Диплом або “фільчина грамота”? Перевірка документів про освіту

23 березня 2020 р.
Диплом або “фільчина грамота”? Перевірка документів про освіту

У модулі “Фізичні особи” з'явився новий блок ‒ “Перевірка дипломів”. Це говорить про те, що тепер в системі YouСontrol ви можете за лічені секунди перевірити достовірність диплома, отриманого в українському вузі.

Приймаючи на роботу нового співробітника, будь-яка поважаюча себе компанія, перевіряє його професійні і особисті якості на відповідність майбутній посаді та цінностям компанії. Як правило, ці обов'язки лягають на плечі HR- фахівця або служби безпеки. Встановлення достовірності документів про освіту ‒ один з етапів перевірки кандидата. Для працедавця краще виявити підроблений диплом до моменту укладання трудового договору. В  іншому випадку це може призвести до негативних наслідків.

У системі YouControl для вирішення цього питання з'явилася нова можливість. Перевірити легітимність диплому або навпаки виявити підроблений документ, куплений у шахраїв, можна в модулі "Фізичні особи". Система здійснює перевірку, грунтуючись на інформації, отриманій із Реєстру документів про освіту, який знаходиться на офіційному сайті Єдиної державної електронної бази з питань освіти. 

У розділі "Перевірка дипломів" доступний пошук за такими документами:

•  диплом про вищу освіту;

•  диплом про професійно-технічну освіту;

•  атестат або свідоцтво про закінчення середньої школи.

Як здійснити перевірку?

Щоб перевірити диплом про освіту, відкрийте модуль "Фізичні особи" на дашборді сайту YouControl і введіть ПІБ власника документу. Нижче на сторінці активуйте функцію "Окрема перевірка диплому" і заповніть поля, які з’являться на екрані. В них треба вказати такі дані:

•  вид документу про освіту;

•  тип диплому;

•  серія документу;

•  номер документ.

Переконайтеся у правильності інформації, яку ви ввели і натисніть "Перевірити особу".

Результати пошуку по реєстру відобразяться в розділі "Перевірка диплому" в картці фізичної особи.

У разі, якщо при заповненні полів для пошуку була допущена помилка або в реєстрі не було знайдено відомостей про диплом, який вас цікавить, система покаже повідомлення: "Збігів не знайдено".

Важливо! Дані, введені вами для перевірки, повинні повністю збігатись з даними, вказаними на самому документі, у тому числі і ПІБ власника диплому. Коректний пошук в реєстрі буде можливий тільки при дотриманні умови точного заповнення реквізитів документу.

Для чого потрібно перевіряти достовірність дипломів?

Якщо людина свідомо надала фальшивий диплом ‒ це як мінімум привід засумніватися в його чесності. Ймовірно, що для отримання власної вигоди вона використовуватиме подібні методи і в роботі. І звичайно, є ризик браку кваліфікації і навичок для виконання робочих завдань. І те, і інше може зашкодити компанії. 

Нагадаємо, модуль фізичних осіб також дозволяє перевірити паспорт громадянина України по базах МВС і баз ДМС серед викрадених, втрачених і недійсних документів.

Ви можете детально вивчити можливості інструменту у статті: Все про модуль "Фізичні особи". Інструкція.

Перейти до перевірки дипломів!

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’