Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

YouControl запустив свій подкаст про людей в бізнесі!
35 хвилин концентрованої користі тут

Слухати
Новини

Досьє, моніторинг та списки: новинки для електронного документообігу

17 червня 2020 р.
Досьє, моніторинг та списки: новинки для електронного документообігу

Для всіх користувачів “Вчасно”, сервісу обміну електронними документами, компанія YouControl відкрила нові можливості. Відтепер вони зможуть одразу бачити не тільки досьє контрагентів, а й поставити їх на моніторинг та вносити в корпоративні списки.

Сервіс “Вчасно” та YouControl рік тому провели інтеграцію та надали користувачам сервісу обміну електронними документами можливість переглянути інформацію про контрагентів. Сьогодні вони зможуть не тільки ознайомитись із досьє, а й поставити компанію на моніторинг чи внести її в свій корпоративний список, щоб працювати разом з колегами. 

Опцію переходу в досьє компанії легко знайти у кабінеті “Вчасно”. На сторінці документу поруч із кодом ЄДРПОУ контрагенту та на сторінці контактів є спеціальні іконки. Натискаючи на них, відкриєте досьє компанії.

Що можна дізнатись із досьє?

Автоматична перевірка компанії включає в себе такі аспекти:

•  юридичний статус (чи перебуває в стані припинення чи ні, в стані ліквідації або ж є відомості про початок процедури банкрутства);

•  ПІБ осіб, що мають право підпису: засновник, директор, підписант, бенефіціар;

•  судові документи та виконавчі провадження;

•  податкова інформація (група, борги);

•  правильна юр.адреса та перевірка у зв'язках, чи не є вона місцем масової реєстрації або ж чи підприємство не знаходиться в житловому комплексі (за адресою на карті);

•  тендери, де компанія виграла та дані про те, чи поводила себе ризиково у них (наприклад, не виконувала договірні зобов'язання);

•  санкції (в розділі “Офіційні повідомлення” можна дізнатись, чи компанія або її представники були/є під укр.чи міжнародними санкціями).

Як внести компанію у список та поставити на моніторинг?

З досьє контрагента, з яким ви підписали документ, можна працювати колективно. Вносите його в список потрібних (“Постачальники” або “Нові партнери” тощо) і відкриваєте доступ для свого юриста, бухгалтера чи іншого колегу. Вони, відкривши досьє компанії, помітять позначку, що ця компанія входить в цей список.

Читати більше: Списки, Групи, YouControl: Спільний простір з колегами

Крім того, ви зможете оперативно дізнаватись про зміни. Моніторинг змін - це помічник, котрий здійснює автоматично перевірку в держреєстрах. Тільки-но з'явилася інформація - прийде сповіщення на мейл щодо таких даних:

•  змінився керівник, підписант чи засновник або бенефіціар;

•  є судове рішення про початок процедури банкрутства;

•  юрособа стала в процесі припинення або припинила діяльність;

•  з'явилися нові судові справи;

•  змінилась юридична адреса;

•  змінилась податкова інформація.

Щоб додати компанію до списку та включити моніторинг, потрібно клікнути на кнопку “Списки та моніторинг” і обрати потрібні параметри.

Читати більше: Автоматизація перевірок: дані, безпека і роботи

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’