Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Де ставити кому в переговорах з новим бізнес-партнером? Дізнайтеся на вебінарі

26 лютого 2019 р.
youcontol

Ви коли-небудь помилялися при виборі бізнес-партнерів? Робили неправильні висновки на переговорах, після чого компанія зазнала фінансової чи репутаційної шкоди? Давайте разом з експертами з’ясуємо, як уникнути таких помилок у майбутньому та обирати контрагентів правильно.

Переговори з новими партнерами – це лише "верхівка айсберга". Їм передує ретельна підготовка. І від її якості залежить не тільки одна угода, а безпека компанії в цілому. Але є і хороші новини: ризики можна звести до мінімуму, якщо правильно організувати перевірку і переговори з контрагентами.

28 лютого YouControl проведе вебінар “Стратити не можна помилувати. Де ставити кому в переговорах з новим бізнес-партнером?”. Два експерти з унікальним досвідом у прямому ефірі розкажуть:

►  як побудувати вигідну стратегію переговорів;

►  на що потрібно звертати увагу при перевірці нового бізнес-партнера;

►  які саме ознаки критичного ризику повинні зупинити вашу руку від підписання угоди.

Крім того, важливо розрізняти, які умови співпраці можна пропонувати бізнес-партнерам залежно від їх ризик-факторів. Та розуміти особливості співпраці з великим монополістом ринку.

Усі ці аспекти побудови ефективної комунікації Win-Win та виявлення благонадійності контрагентів краще за все викриваються на прикладах конкретних кейсів. Їх прокоментують та дадуть відповіді на запитання Наталія Чорногуб, спеціаліст з комплаєнсу з досвідом з внутрішнього аудиту, GR-менеджер YouControl та Олексій Резніков, заслужений юрист України, партнер найбільшої юридичної компанії “Астерс”, №1 на ринку юридичних послуг.

Чекаємо на вас у прямому ефірі 28 лютого о 16:00 (тривалість: 1 година).

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Для реєстрації, будь ласка, перейдіть за посиланням.