YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
 • Рішення
 • Продукти
 • Ресурси
 • Компанія
 • Тарифи

Не знаєте з чого почати?

Наш консультант допоможе підібрати правильне рішення відповідно до ваших задач

Замовити дзвінок

Професійний розвиток з YouControl

Експертні дослідження, вебінари на найактуальніші теми, професійні курси з бізнес-розвідки та багато іншого

Читати дослідження YC
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Новини 22 грудня 2023 р.

Дані про судові справи юросіб у принципово новому форматі в YouControl

Поділитися:
Дані про судові справи юросіб у принципово новому форматі в YouControl

"Суди PRO" – це новий функціонал у досьє юридичних осіб від YouControl. Він надає суттєво повнішу і структурованішу інформацію про судові рішення та призначені судові засідання. Відтепер набагато легше вивчати судову історію контрагента, дізнатися про хід справи та завчасно підготуватися до участі в судовому засіданні. Про переваги та користь оновлення читайте далі.

 

Блок "Суди" в системі YouControl надавав можливості для вивчення судової історії юридичних осіб. Функціонал інструменту після оновлення значно покращився. Відтепер повніша інформація про детальний хід справ одразу перед очима в "Суди PRO". 

 

Рішення впорядковані в окрему вкладку-справу, що забезпечує більшу систематизацію та зручність користування. Відображається вся наявна історія засідань, а замість читання судових документів ви побачите дашборд, де зручно для користувача посортована інформація про перебіг розгляду справи та рішення суду. Це покращує розуміння послідовності та взаємозв'язку стадій судового розгляду і економить час на вивченні судових справ.
 

Миттєві переваги нового формату "Суди PRO":

 

 • не потрібно заглиблюватись в тексти рішень, щоб дізнатись деталі судової справи. Система покаже резолютивну частину рішення прямо в результатах перевірки;

 • показана кількість справ відповідно до ролі контрагента (відповідач, позивач, третя особа, не визначено) та кількість рішень у судовій справі;

 • одразу видно, яка судова інстанція розглядатиме справу, включно з інформацією про склад суду;

 • в старому розділі "Суди" – справи призначені до розгляду знаходяться в окремому блоці від судових рішень. В "Суди PRO" ці записи разом з іншими засіданнями і відображені першими записами через сортування за датами;

 • призначені засідання видно одразу без необхідності шукати їх в моніторингу;

 • з’явилася інформація про предмет судового розгляду і конкретну категорію справи;

 • розділ супроводжується детальними підказками. Щоб отримати миттєве пояснення про роботу з даними розділу "Суди PRO", просто наведіть курсор на піктограму зі знаком питання.

 

Суди PRO стануть у пригоді юристам і всім, хто перевіряє ділову репутацію контрагентів. Адже інформація про судові справи надає чимало даних для аналізу, які не знайти в інших джерелах.

 

Як скористатися інструментом "Суди PRO"

 

Блок "Суди PRO" розташований одразу перед блоком "Суди". 

 

 

 

Щоб побачити інформацію:

 

 1. відкрийте цей розділ в досьє контрагента, якого перевіряєте;

 2. оберіть процесуальний статус у відповідній справі (за замовчуванням відображається "Відповідач");

 3. дивіться і аналізуйте справи за формою судочинства;

 4. при переході у конкретну справу з'являються дві вкладки: 

 • перелік всіх засідань із зазначенням учасників справи, предмету судового розгляду, дати ухвалення рішення або призначеного засідання, найменування та склад суду;

 • перелік всіх рішень у справі із можливістю попереднього перегляду резолютивної частини. Також зазначається категорія справи, форма судочинства.


 

 

 

Таким чином, не потрібно відкривати кожен документ аби побачити, що ухвалив суд.

 

Крім того, "Суди PRO" містять  максимум джерел даних порівняно з попереднім блоком "Суди". Відомості охоплюють ширший часовий діапазон, містять більше конкретики та допомагають перевіряти ваших контрагентів ще швидше та детальніше. 

 

Команда YouControl буде дуже рада, якщо цей передноворічний подарунок принесе вам користь і захистить від можливих ризиків.

 

До перевірки! 

 

Поділитися:

Читайте також:

Статті 31 грудня 2021 р.

Україна trend-setter відкритих даних Європи: яка роль бізнесу?

Напередодні новорічних свят Європейський портал відкритих даних опублікував результати щорічного дослідження Open Data Maturity 2021. Цього року Україна піднялася на 11 позицій в рейтингу і закріпилася на 6-му місці серед 34 країн Європи, з почесним статусом trend-setter. Рівень зрілості сфери відкритих даних – 94%. Чи все так чудово в Україні з відкритими даними насправді та як бізнес здатен впливати на розвиток цієї сфери ‒ розповів виданню Мind засновник і СЕО YouControl, Сергій Мільман

Новини 10 грудня 2021 р.

YouControl запустив безоплатний інструмент з перевірки учасників закупівель в один клік

З 1 січня 2022 року вступають в силу зміни до Закону України "Про Публічні закупівлі". До уповноважених з публічних закупівель застосовуватиметься персональна відповідальність: від штрафів до позбавлення волі. Для уникнення таких ситуацій, підвищення ефективності тендерних закупівель та здійснення громадського контролю, фахівці YouControl розробили спеціальний інструмент ‒ "Аналіз тендерів".

Новини 9 грудня 2021 р.

"Аналіз тендерів": ідеальний інструмент перевірки публічних закупівель від YouControl

"Аналіз тендерів" – новий безоплатний інструмент YouControl для перевірки учасників тендерів, виявлення несумлінних компаній та проведення чесних та вигідних закупівель.   Ініціатор публічних закупівель має перевіряти учасників на відповідність до вимог закону.  Для належної перевірки потрібна інформація з відкритих та доступних джерел, отримання якої з розрізнених реєстрів займає багато часу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’