Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

YouControl запустив свій подкаст про людей в бізнесі!
35 хвилин концентрованої користі тут

Слухати
Новини

Чий це дім, чия земля: нерухомість і земельні ділянки осіб

4 лютого 2020 р.
Чий це дім, чия земля: нерухомість і земельні ділянки осіб

Модуль YouControl "Фізичні особи" доповнили розділом "Нерухомість". Він дозволяє дізнатися, яке нерухоме майно належить фізичній особі.

У модулі для перевірки даних по фізичних особах з'явився новий розділ ‒ “Нерухомість”. У ньому відображається інформація із двох відкритих джерел:

1.   Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

2.   Публічної кадастрової карти України.

Кому стане у нагоді інформація про нерухомість фізособи?

•  Банкам та представникам лізингових/кредитних організацій перед укладанням угоди про кредитування. Інформація про нерухоме майно може слугувати як підтвердження даних, поданих особою, або як додаткова гарантія того, що вона зможе виконати свої зобов’язання по кредиту.

•  Журналістам та громадським активістам, які шукають інформацію для розслідувань.

•  Приватним особам та юридичним особам перед купівлею нерухомості. Дані допоможуть переконатися, що продавець дійсно володіє майном і має право ним розпоряджатися.

Що можна дізнатися:

•  Тип об'єкта (земельна ділянка або будинок).

•  Точна адреса будівель у власності.

•  Кадастровий номер (вказаний синім кольором та є посиланням на сторінку з інформацією про земельну ділянку на Публічній кадастровій карті України).

Як отримати інформацію?

Щоб дізнатися, якою нерухомістю володіє особа, відкрийте модуль "Фізичні особи" на дашборді YouControl і введіть ПІБ та реєстраційний номер облікової картки платника податків (ІПН) у відповідних полях. Натискайте кнопку “Перевірити особу” та переходьте в розділ “Нерухомість”.

Увага! Реєстр містить дані не за всі роки. Тож відсутність запису — це привід для вас попросити додаткові підтвердження у самої особи, яка називає себе власником. 

Нагадаємо, що в YouControl ви також можете перевірити наявність автотранспорту у фізичної особи, що також є певною гарантією платоспроможності позичальника.

Щоб детально вивчити інші можливості модуля, присвяченого збору інформації про фізичних осіб, переходьте до статті Все про модуль "Фізичні особи". Інструкція.

Почати перевірку!

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’