Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Новини

Чергова перемога: суд вкотре відмовив СБУ в арешті коштів, вилучених під час обшуків

14 листопада 2017 р.
Чергова перемога: суд вкотре відмовив СБУ в арешті коштів, вилучених під час обшуків

В жовтні-листопаді цього року Шевченківський районний суд знову відмовив слідчому СБУ арештувати грошові кошти, які були вилучені під час обшуків в березні цього року. На цей раз за новим клопотанням слідчого, що стосується вилучених коштів за місцем реєстрації директора компанії Сергія Мільмана. Нагадаємо, попередні суди також стосувались грошей осіб, непричетних до справи.

 

Попри вже сім (!) судових рішень, ухвалених на користь власників коштів в межах кримінального провадження (до якого штучно залучено компанію YouControl), – гроші досі не повернули. Таке свавілля стало причиною порушення дисциплінарного провадження стосовно прокурора Генеральної прокуратури України, що здійснює процесуальне керівництво у зазначеному кримінальному провадженні.

 

 

Кошти мають бути повернені

 

Нагадаємо, у березні 2017 року працівники СБУ провели обшуки за 11 адресами: в офісі компанії та за місцем проживання сімей співробітників та партнерів. У цій масштабній операції були задіяні близько сотні правоохоронців. За її наслідками, зокрема, було вилучено особисті заощадження людей, які фактично не мають жодного стосунку до зазначеного кримінального провадження.

 

Так, в одному з рішень Шевченківсього суду від 01.11.2017 р. суддя В. В. Бугіль чітко встановив: “арешт на майно, яке належить Мільману С. А. був накладений необґрунтовано, оскільки вказана особа не має жодного відношення до даного кримінального провадження”.

 

З того часу суди різних інстанцій винесли сім рішень, на підставі яких кошти мають бути повернуто законним власникам Службою безпеки України та Генеральною прокуратурою України, але їх досі не повернули.

 

 

Чому їх не повертають?

 

А з цим ситуація виходить узагалі комічна. Незважаючи на присутність слідчого в судових засіданнях і на те, що СБУ отримано всі судові рішення щодо повернення коштів, слідчий у справі каже, що нібито не отримав жодного рішення, а тому не міг їх виконати.

 

Проте, для прокурора Генеральної прокуратури України, що здійснює процесуальне керівництво у зазначеному кримінальному провадженні, все проходить не так “гладко”: за даними обставинами стосовно нього порушено дисциплінарне провадження Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією прокурорів.

 

 

Неповернені гроші власникам – тиск на YouControl

 

Ситуація щодо неповернення зазначених коштів разом із постійним ініціюванням слідчим клопотань про їх арешт з різних підстав є незаконною спробою перекрутити фактичні обставини і у будь-який спосіб продовжити тиск на компанію YouControl і його директора Сергія Мільмана шляхом позбавлення членів його сім’ї права на засоби існування”, – переконаний Данило Глоба, заступник директора з правових питань компанії YouControl.

 

Ми готові продовжувати боротьбу в правовому полі, доки не буде встановлена судом справедливість, повернені гроші законним власниками та відшкодовані збитки компанії. Сподіваюсь, це станеться найближчим часом попри будь-які маніпулятивні перешкоди з боку незацікавлених у розвитку вільного ІТ-бізнесу осіб” , – зазначає директор компанії YouControl Сергій Мільман.

 

Компанія YouControl вдячна нашим користувачам за підтримку, ЗМІ за чесне висвітлення ситуації, а нашим юристам – за сумлінну роботу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’