YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
  • Рішення
  • Продукти
  • Ресурси
  • Компанія
  • Тарифи

Професійний розвиток з YouControl

Експертні дослідження, вебінари на найактуальніші теми, професійні курси з бізнес-розвідки та багато іншого

Читати дослідження YC
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або оберіть рішення, яке підходить саме вам.

Новини 11 липня 2018 р.

Час пішов: Суддя дала СБУ два місяці на завершення справи YouControl

Поділитися:
Час пішов: Суддя дала СБУ два місяці на завершення справи YouControl

Сьогодні, 11 липня, суддя Шевченківського районного суду м. Києва Марина Антонюк оголосила ухвалу, якою зобов’язала слідчого ГУ СБУ Сергія Семишкура протягом двох місяців закінчити досудове розслідування кримінального провадження, до якого штучно залучено YouControl.

З 27 червня суд розглядав клопотання адвокатів про встановлення процесуальних строків досудового розслідування, котре проводять слідчі ГУ СБУ у кримінальному провадженні, де штучно задіяна компанія YouControl. Адвокати вимагали встановити строки завершення досудового розслідування (і прийняти відповідне рішення) протягом 30 днів з дня постановлення ухвали суду.

Судді для прийняття рішення потрібно було ознайомитись із матеріалами справи. Адже саме вони мали бути головним доказом сторони обвинувачення. Тож вона офіційно зобов’язала слідчого Сергія Семишкура надати їх для обґрунтування своєї правової позиції (про що вже неодноразово клопотали адвокати компанії і двічі повідомляв суд). Проте, надані слідчим 13 сторінок давно відомих матеріалів провадження за 2107 рік (лише задля формального виконання ухвали суду), не переконали суддю в тому, що продовження розслідування потребуватиме набагато більше часу, аніж зазначено в клопотанні адвокатів.

“Встановити слідчому ГУ СБУ строк на проведення процесуальних дій, необхідних для закінчення досудового розслідування, який не може перевищувати двох місяців”, ‒ таке рішення винесла суддя Шевченківського районного суду м. Києва Марина Антонюк за результатами розгляду справи.

Нагадаємо, з часу реєстрації кримінального провадження минуло майже 2 роки. Оголошену в кінці грудня минулого року підозру засновнику компанії С. Мільману ГПУ закрила ще у лютому. Жодній особі підозра щодо злочинів, розслідуваних в межах цього провадження, не оголошена. При цьому, сторона слідства безпідставно не повертає майно компанії та її працівників, вилучене під час обшуків у березні 2017 року.

“Вважаю, що суд ухвалив абсолютно законне і обгрунтоване рішення. Воно враховує передбачену законом гарантію YouControl, права чи законні інтереси якого обмежуються під час цього досудового розслідування, на закінчення розслідування в строк, об'єктивно необхідний для повного виконання процесуальних дій та прийняття процесуальних рішень в цьому кримінальному провадженні”, ‒ коментує ситуацію Данило Глоба, заступник директора з правових питань компанії YouControl, адвокат.

Поділитися:

Читайте також:

Статті 31 грудня 2021 р.

Україна trend-setter відкритих даних Європи: яка роль бізнесу?

Напередодні новорічних свят Європейський портал відкритих даних опублікував результати щорічного дослідження Open Data Maturity 2021. Цього року Україна піднялася на 11 позицій в рейтингу і закріпилася на 6-му місці серед 34 країн Європи, з почесним статусом trend-setter. Рівень зрілості сфери відкритих даних – 94%. Чи все так чудово в Україні з відкритими даними насправді та як бізнес здатен впливати на розвиток цієї сфери ‒ розповів виданню Мind засновник і СЕО YouControl, Сергій Мільман

Новини 10 грудня 2021 р.

YouControl запустив безоплатний інструмент з перевірки учасників закупівель в один клік

З 1 січня 2022 року вступають в силу зміни до Закону України "Про Публічні закупівлі". До уповноважених з публічних закупівель застосовуватиметься персональна відповідальність: від штрафів до позбавлення волі. Для уникнення таких ситуацій, підвищення ефективності тендерних закупівель та здійснення громадського контролю, фахівці YouControl розробили спеціальний інструмент ‒ "Аналіз тендерів".

Новини 9 грудня 2021 р.

"Аналіз тендерів": ідеальний інструмент перевірки публічних закупівель від YouControl

"Аналіз тендерів" – новий безоплатний інструмент YouControl для перевірки учасників тендерів, виявлення несумлінних компаній та проведення чесних та вигідних закупівель.   Ініціатор публічних закупівель має перевіряти учасників на відповідність до вимог закону.  Для належної перевірки потрібна інформація з відкритих та доступних джерел, отримання якої з розрізнених реєстрів займає багато часу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’