Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Новини

Аналітики YouControl знайшли 500 компаній, які суттєво розширюють список санкцій РНБО

24 травня 2017 р.
Аналітики YouControl знайшли 500 компаній, які суттєво розширюють список санкцій РНБО

17 травня 2017 року набрав чинності Указ Президента України №133/2017, який затверджує рішення РНБО України про нові санкції проти компаній та фізичних осіб.

В новому переліку містяться 468 юридичних та 1228 фізичних осіб. До переліку потрапили російський Яндекс, сервіси групи Mail.ru, їх дочірні підприємства в Україні та багато інших.

Органи влади України (НБУ, МЕРТ, МЗС, Держана прикордонна служба, органи ліцензування та ін.) в межах своєї компетенції забороняють діяльність осіб із санкційних списків, а також блокуватимуть співпрацю з ними.

Враховуючи причини, через які такі особи потрапили до списку, співпраця з ними може набути кваліфікації кримінального правопорушення (відмивання коштів, набутих злочинним шляхом, фінансування тероризму тощо). Спроби проведення фінансових операцій з організаціями під санкціями однозначно привернуть особливу увагу Держфінмоніторингу.

Щоб належним чином уберегти клієнтів YouControl від співпраці з компаніями щодо яких застосовано санкції, в системі було запроваджено спеціальні оновлення.

Якщо компанія зареєстрована в Україні (таких у списку 144) та потрапила під дію санкцій, користувачі YouControl зможуть побачити інформацію про це в блоці “Офіційних повідомлень” (вкладка "Публікації") в досьє компанії:

 

 

Найголовніше:

 

Аналітики YouControl знайшли компанії (514 підприємств та ФОП), які засновані або керуються особами із санкційних списків. Наприклад, наведені нижче компанії засновані Самохіною Євгенією Вікторівною, “міністром економічного розвитку” незаконного збройного формування “ДНР”. Користувачам ця інформація також доступна в блоці “Офіційних повідомлень” (вкладка "Публікації") в досьє компанії:
Компанія YouControl просить своїх клієнтів перевірити електронні адреси, на які їм приходить автоматичний моніторинг. Якщо адреса зареєстрована на домені mail.ru або yandex.ru/yandex.ua, у користувачів можуть виникнути проблеми з доступом до моніторингу. У цих випадках рекомендується змінити електронну поштову адресу, вказану в особистому кабінеті.
Почніть перевіряти ваших контрагентів просто зараз!
Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’