Замовити дзвінок

Повідомити про помилку або ідею
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

З останнім оновленням YouControl картка контрагента працює блискавично
7 вересня 2017 р.
youcontol

28 серпня ми кардинально оновили систему YouControl. Над цим оновленням наша команда працювала протягом декількох місяців і тепер ви можете відчути результат — робота системи стала блискавично швидкою.

 

Також ми допрацювали інструмент “Пошук” та повернули опис Фінансово-промислових груп.Оновлений “Пошук”

 

Тепер ви можете шукати конкретне слово, вибравши функцію “Точний пошук”. Система автоматично знаходить схожі слова і назви. Ви можете скинути обрані фільтри, натиснувши “Очистити фільтр”.


Нагадаємо, що в системі YouControl працює не тільки динамічний пошук із автоматичною підказкою, а й розширений пошук. Розширений пошук дозволяє шукати за номером телефону, адресою, назвою, ІПН або кодом ЄДРПОУ, ПІБ директора або засновників, видом діяльності, регіоном, станом суб’єкта.

 

 

Youcontrol

 

 

Фінансово-промислові групи

 

 

Як ви вже бачили раніше, у компаній, які є частиною великих холдингів, що належать крупним гравцям і політикам, у правому верхньому куті є емблема-логотип ФПГ.

 

 

Youcontrol

 

 

Емблема-логотип вказує, до якої саме групи належить ця компанія. Наразі ми повернули опис груп, тому емблеми стали клікабельними.

 

 

Youcontrol

 

 

Ми завжди наголошували, що головний продукт, який ми пропонуємо клієнтам — це час, який вони заощаджують з YouControl. Врятований час — найцінніший ресурс. Сподіваємось, вам сподобається нова швидкість та нові можливості YouControl!

 

Спробуйте оновлений YouControl просто зараз!