Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

База знань системи Youcontrol

Зв'язки

Пошук зв’язків — унікальний інструмент, який допомагає дослідити поле зв’язків навколо компанії: що відбувається за вказаною адресою чи телефоном, наприклад. Інструмент зручно використовувати, коли у вас є одна компанія, яка вас цікавить, та ви хочете виявити всі підприємства та особи, з якими вона пов’язана.
 

За допомогою динамічного або розширеного пошуку знайдіть компанію, яка вас цікавить. Перейдіть до її картки та виберіть вкладку «Зв’язки». Якщо ви ще не знаєте, як виглядає картка компанії, прочитайте інструкцію "Як користуватись інструментом «Картка контрагента»".

В центрі — компанія, яка вас цікавить. Стрілки від неї — пов’язані підприємства та особи.
Колір стрілки означає тип зв’язку (фільтри). Щоб вмикати або вимикати фільтри, натисніть на трикутничок у правому куті. Відкриється контекстне меню, в якому ви можете обрати, які саме зв’язки хочете бачити.

Зверніть увагу, що за замовчуванням тип зв’язку «Адреса (будинок)» вимкнено. Це зроблено свідомо, щоб не перевантажувати систему несуттєвими збігами: даний тип зв’язку покаже компанії, які зареєстровані, наприклад, в одному бізнес-центрі. Ввімкніть його, якщо ви хочете побачити компанії-сусіди, які розташовані в тому ж будинку.

Колір компанії означає наявність або відсутність зв’язків наступного рівня. Зелений колір — ще є зв’язки, які можна розкрити. Білий колір — нерозкритих зв’язків за обраними типами більше немає.
Розкривайте зв’язки покроково. Натисніть на компанію, яка вас цікавить наступною. Ви можете відкрити її картку (відкриється в іншій вкладці браузера), або розкрити зв’язки. Подвійний клік на компанії відразу розкриє зв’язки.

Якщо зв’язків багато (більше 200, відображається цифрою в дужках), відкриття може зайняти трохи часу.
Змінюйте масштаб зображення за допомогою інструменту внизу основного екрану а також перетягуйте компанії по екрану так, щоб мати змогу побачити всю картинку зв’язків.

 


Повторюйте процедуру до того часу, поки не знайдете всі зв’язки, які вас цікавлять. Зверніть увагу, що деякі павутинки зв’язків можуть бути досить великими та заплутаними, тож заздалегідь налаштуйте фільтри, щоб система відображала лише ті зв’язки, які вам потрібні.
Зверніть увагу: тестовим користувачам доступні лише два рівні зв’язків!
 

Подивіться запис вебінару із розбором кейсів на тему пошуку зв'язків між контрагентами:


Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’