Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

База знань системи Youcontrol

Як користуватись «Карткою»

Картка контрагента — основна одиниця інформації в системі YouControl. Кожна компанія чи ФОП в Україні має свою картку в системі. Картка складається з блоків, які наповнюються даними з десятків відкритих реєстрів. Інформація у картці оновлюється онлайн, тобто щоразу, коли ви перезавантажуватимете сторінку, дані будуть оновлюватись.

Якщо ви не знаєте, як знайти картку необхідної вам компанії, прочитайте інструкцію “Як користуватись інструментом «Розширений пошук контрагента»”.


Використання картки контрагента в системі YouControl

Наразі перед вами картка контрагента. Відразу під назвою компанії розміщені піктограми керування (що можна зробити з даною карткою, окрім перегляду), нижче — вкладки самої картки, в яких знаходиться вся інформація.

 

 

Що ви можете зробити з досьє за допомогою піктограм керування?

 


Ви можете додати її до обраних — компанія закріпиться на вашій головній робочій панелі Мій YouControl та ви легко зможете її потім знайти (що таке Мій YouControl та як їм користуватись читайте в окремому матеріалі "Як користуватись інструментом «Мій YouControl»"), завантажити в форматі PDF, роздрукувати або надіслати колезі на електронну пошту.

Також ви можете додати компанію до списку моніторингу (якщо ви не знаєте, що таке автоматичний моніторинг, рекомендуємо обов’язково прочитати інструкцію "Як користуватись інструментом «Автоматичний моніторинг»").

Кнопка зі стрілочкою ліворуч: повернутись на попередню сторінку.

 

 

Яку інформацію можна знайти у картці?

 

Картка компанії містить 10 вкладок: Досьє, Фінанси, Історія, Відомості, Публікації, Суди, Ліцензії, Податкова, Зв’язки, ЗЕД (зовнішньоекономічна діяльність).

Картка ФОП складається тільки з 5 вкладок: Досьє, Відомості, Публікації, Ліцензії, Податкова.

Числа на вкладках означають кількість записів, що там знаходяться. 

Картка компанії — це повний консолідований масив інформації з усіх відкритих джерел.