Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

База знань системи Youcontrol

Суди

У вкладці “Суди” розміщені всі судові документи, які стосуються даної компанії. Цей інструмент допомагає перевірити, наскільки добросовісно контрагент виконує свої зобов’язання, сплачує податки та чи не має ознак фіктивності.

Для початку оберіть необхідний вам підрозділ: Судові документи, Виконавчі провадження, Призначено до розгляду.

За замовчуванням першим показується “Судові документи”.

Підрозділ “Судові документи”

В цьому розділі відображаються всі судові документи, що стосуються компанії.

Якщо у компанії багато судових документів, їх зручно фільтрувати за п’ятьма критеріями, для цього скористайтесь випадаючим меню фільтрів.

Сума позову - це розмір грошової компенсації, стосовно якої відбувся суд.  Фільтр дозволяє вибрати діапазон сум, що викликають найбільший інтерес.

Форма судочинства допомагає відфільтрувати документи за предметом спору.

В господарських і цивільних справах, як правило, розглядають спори щодо виконання зобов’язань між сторонами та стягнення боргів. Адміністративне судочинство може стосуватись проблем з податками та інших порушень у відносинах контрагента з державою. Кримінальні справи відкриваються щодо виявлених ознак фіктивності або інших економічних злочинів.

Ваш контрагент в судових документах може виступати позивачем або відповідачем, чи просто згадуватись в ході справи. Якщо вас цікавить лише один статус, оберіть його в фільтрі “Сторона”

Якщо вас цікавить конкретна справа, можете налаштувати пошук лише за номером або обравши період ухвалення.

Біля номеру справи ви побачите числа у квадратиках. Це також фільтр: числа означають кількість рішень в одній справі.

Натисніть на число і ви побачите тільки рішення з цієї справи.

В будь-який час ви можете прибрати один чи декілька фільтрів, натиснувши на зелений прямокутник із зазначеним фільтром, або скинути всі фільтри одразу.

Щоб швидко зрозуміти, чому документ опинився в цьому розділі, існує стовпчик “Збіг”. Якщо в ньому вказане маркування “ЄДРПОУ”, це означає що в документі зустрічається код ЄДРПОУ даної компанії.

Маркування “Назва” демонструє, що документ збігається за номером з призначеною до розгляду справою, у якій фігурує контрагент.

“Номер справи” означає, що документ належить до справи, в якій фігурує контрагент.

Останній стовпчик в розділі - сумма позову. Вона відображається у випадку, якщо документ належить до справи, пов’язаною зі стягненням боргу.

Щоб перейти до документу, натисніть на його номер. Ви можете завантажити документ в форматі PDF, роздрукувати або відправити на електронну пошту, а також повернутись на попередню сторінку за допомогою піктограм керування.

Підрозділ “Виконавчі провадження”

В цьому підрозділі розміщено інформацію про виконавчі провадження, які ведуться щодо компанії. Виконавче провадження - це примусові дії задля виконання судового рішення. Наприклад, відшкодування збитків чи погашення боргу.

Підрозділ містить інформацію щодо номера провадження, ким воно було видане, категорія та яким чином зв’язатись із виконавцем.

Фільтрувати виконавчі провадження можна за кількома категоріями:

•  дата відкриття;

•  статус компанії в провадженні;

•  стан провадження.

Підрозділ “Призначено до розгляду”

В цьому підрозділі розміщені дані щодо справ, які тільки відбудуться: дата розгляду, номер справи, назва та склад суду, сторони у справі та суть справи.

Підрозділ корисний тим, що ви будете наперед проінформовані про цікаві вам судові засідання.

Як дізнатися про суму судового позову з допомогою YouControl дивіться в нашому відео:

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’