Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

База знань системи Youcontrol

Фінанси

У вкладці "Фінанси" дані групуються у блоки: фінансовий аналізфінансові показникидержавні тендериперсонал та фінансовий скоринг.

 

Фінансовий аналіз

 

Фінансовий аналіз дозволяє переглянути ключові коефіцієнти економічної діяльності компанії за рейтинговою основою (тобто у порівнянні з іншими гравцями галузі). Натисніть “Читати детальніше” або “Read the international version” (якщо ви хочете читати матеріал англійською). Якщо ви не професійний фінансист та не зовсім добре розумієте, що означає коефіцієнт покриття або боргове навантаження, та вам мало про що говорять кольорові стовпчики в наших графіках, рекомендуємо переглянути статті «Як правильно читати фінансову аналітику YouControl» та «Про що говорять цифри: фінансовий аналіз на пальцях».
Ви можете обрати галузь, з якою порівнювати дану компанію, а також період — за рік чи за весь час існування компанії (обмеження: 2002 - 2016 роки). За замовчуванням обрана та галузь, в якій працює дана компанія, та період “За всі роки”.

 

 

Фінансові показники

 

Ви можете ознайомитись з основними фінансовими показниками діяльності компанії (в тому разі, якщо компанія виклала їх до відкритих джерел). Натисніть на той рік, за який ви хочете отримати дані.
Ви побачите ось такий документ (для зручності дані згруповані так, як би вони виглядали у балансі підприємства).

 

 

Державні тендери

 

Тут знаходиться інформація, яку частину доходу компанія отримувала через державні замовлення.
Ви можете переглянути дані у формі графіку, а також за допомогою перемикача у верхньому правому куті сторінки подивитись деталі по кожному року: дату контракту, суму, замовника та опис лоту.

 

 

Персонал

 

Кількість осіб, які офіційно працюють на підприємстві. Ви побачите графік із динамікою персоналу а також інформацію про керівників (коли були призначені та скільки працювали).

 

 

Фінансовий скоринг

 

Фінансовий скоринг — інструмент, який аналізує фінансові показники підприємства і рахує зведений фінальний бал, який ми назвали композитний індекс FinScore. Фінансовий скоринг від YouControl потрібен для надзвичайно швидкого експрес-аналізу фінансового стану контрагента. Для того, щоб краще зрозуміти можливості інструменту та вигоди, які ви отримаєте, ознайомтесь з роз’яснювальним матеріалом “Фінансовий скоринг від YouControl: як перевірити стабільність фірми за декілька секунд”.

 

Прямо на сторінці “Фінанси” ви побачите загальну інформацію про фінансовий стан компанії: її поточний фінансовий індекс, рівень фінансового ризику та динаміку індексу в графічній формі.

 

 

Натисніть “Читати детальніше” та відкрийте розширену інформацію. Перед вами таблиця: динаміка індексу FinScore та динаміка кожного фінансового показника, який ми врахували під час побудови зведеного балу. Для кращого розуміння методики обрахунку фінансового скорингу перегляньте детальний матеріал “Методика фінансового скорингу від YouControl”.

 


Розкрийте випадаюче меню (піктограма праворуч кожного рядка таблиці) та перегляньте дані в графічній формі.

 


Також ви побачите, що означає кожен показник.

 

 

Зверніть увагу, що поруч із графіком динаміки показника даної компанії є графік, який характеризує середнє значення у галузі. Тобто, ви можете порівнювати динаміку показника з динамікою галузі загалом.

 

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’