Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

База знань системи Youcontrol

Мій YouControl - стартова сторінка

Мій YouControl — головна робоча панель користувача системи YouControl.

Мій YouControl призначений для навігації та швидкого доступу до всіх інструментів системи.
Сюди ви потрапите одразу після реєстрації або входу в систему. Також в Мій YouControl можна перейти з будь-якої сторінки сайту, натиснувши на логотип YouControl в лівому верхньому кутку екрану.


 

Динамічний пошук контрагента

 

Для того, щоб знайти необхідну вам компанію, скористайтесь пошуковим рядком зверху сторінки.Шукати компанію можна за:
- Назвою
- Кодом ЄДРПОУ
- Прізвищем директора
- Адресою чи номером телефону (які були вказані під час державної реєстрації компанії)
- Індивідуальним податковим номером (якщо ви шукаєте ФОП)


Почніть вводити інформацію в пошуковий рядок і система динамічно видаватиме вам результати. Оберіть ту компанію, яка вам необхідна.Якщо система пропонує занадто багато альтернатив, серед яких ви не можете одразу знайти необхідну вам компанію, натисніть на зелену піктограму пошуку та використайте інструмент «Розширений пошук контрагента».

 

Особистий кабінет

Ви можете перейти до особистого кабінету через головне меню (кнопка праворуч від пошукового рядка зверху екрану).

 


В особистому кабінеті ви можете активувати ліцензію, якщо її термін було вичерпано, змінити персональні дані або пароль, прив’язати особистий номер телефону до акаунта в системі (для більшої безпеки) та додати нові адреси для отримання моніторингу.
 

 

Договір з YouControl

Якщо ви хочете детально розібрати юридичні аспекти вашої роботи з системою YouControl, ви можете ознайомитись з договором.

У головному меню (кнопка праворуч від пошукового рядка зверху екрану) оберіть пункт “Договір”.

 


Зверніть увагу, що договір з YouControl діє на умовах публічної оферти. Це означає, що ви або погоджуєтесь з умовами та працюєте з системою або не погоджуєтесь і не працюєте.

 


 

Блок «Моніторинг»


Автоматичний моніторинг — робот, який стежить за цікавими вам компаніями, відстежує зміни у відкритих реєстрах та формує для вас звіт за цими змінами. З цього блоку найкраще переходити до Моніторингу напряму. Якщо ви ще не знаєте, як працює автоматичний моніторинг, наполегливо радимо ознайомитись з детальною інструкцією "Як користуватись інструментом «Автоматичний моніторинг»".
Що означають всі ці числа?

Одна ліцензія дозволяє моніторити до 1000 контрагентів. Зеленим кольором відображається та кількість контрагентів, які додані до вашого моніторингу зараз.
Кількість непереглянутих змін — це та кількість змін у цікавих для вас компаніях, яка накопичилась з того часу, коли ви останній раз переглядали Історію моніторингу. Всі зміни щоденно надсилаються на вашу електронну адресу, проте, якщо ви загубили один чи декілька листів або просто бажаєте переглянути всі зміни за певний період, то ви знайдете їх в Історії моніторингу.
Кількість відкладених змін — це ті зміни, які ви позначили як важливі або бажаєте повернутись до них пізніше для більш детального аналізу. Якщо у вашому моніторингу багато контрагентів, варто періодично “відкладати” найбільш цікаві для вашого бізнесу зміни у контрагентів.

 

Блок «Мої контрагенти»


Тут зберігаються посилання на досьє тих контрагентів, які ви відвідали або вважаєте цікавими. Якщо ви ще не знаєте, що таке картка контрагента в системі YouControl, наполегливо радимо ознайомитись з детальною інструкцією "Як користуватись інструментом «Картка контрагента»".

Обрані контрагенти

“Зірочкою” позначені ті контрагенти, яких ви вважаєте цікавими. Додати компанію до списку обраних можна з картки кожної компанії.Зверніть увагу, що “Обрані контрагенти” не еквівалентні контрагентам, які додані до автоматичного моніторингу. Ваші обрані контрагенти — це лише закладки для швидкого доступу. Якщо ви бажаєте отримувати зміни у цих компаніях, їх необхідно додати до моніторингу.


Історія переглядів 

В історії ми зберігаємо посилання на всі картки контрагентів, які ви переглянули протягом усього користування системою YouControl. Дані прив’язані до дати, коли ви відкривали картку. Якщо ви забули назву компанії, але пам’ятаєте, коли ви переглядати її картку, ви зможете натиснути на посилання з головної робочої панелі “До моїх контрагентів” та знайти цю компанію в “Історії переглядів”.

 

 

 

Блок «Ринки»

 

З цього блоку ви отримаєте швидкий доступ до інструменту «Ринки». Він дозволяє швидко побудувати свій власний рейтинг ТОП-25 компаній за необхідними параметрами. Інструмент призначений для пошуку партнерів та клієнтів, а також дослідження конкурентного середовища. Якщо ви ще не знаєте, що таке інструмент «Ринки», наполегливо радимо ознайомитись з детальною інструкцією “Як користуватись інструментом «Ринки»”.


 


 

Блок «Пошук на причетність»


З цього блоку ви отримаєте швидкий доступ до інструменту “Пошук на причетність”. Інструмент дозволить знайти зв’язок між будь-якими двома компаніями (якщо, звісно, він існує). Зверніть увагу, що з головної робочої панелі ви потрапите тільки до інструменту “Пошук на причетність”. У разі, якщо вам потрібен вбудований модуль для покрокового пошуку зв’язків, його ви знайдете у вкладці “Зв’язки” в картці кожної компанії.Якщо ви ще не знаєте, як шукати зв’язки за допомогою системи YouControl (для цього існує дві можливості), наполегливо радимо ознайомитись з детальними інструкціями “Як користуватись інструментом «Пошук зв’язків»” та “Як користуватись інструментом «Пошук на причетність»”. 
 

Блок «Cписок реєстрів»


Ми зібрали для вас перелік основних відкритих реєстрів України та світу, які можуть бути корисними для вашого бізнесу.
В переліку є короткий опис кожного реєстру, платний він чи безкоштовний, інформація про те, що ви у ньому знайдете, та посилання на реєстр. Ви можете зручно фільтрувати реєстри за країнами, а українські — за розділами.

 Подивіться відео-урок про те, як використовувати YouControl: 


Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’