Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Події

YouControl почав навчати співробітників держустанов

27 березня 2019 р.

YouControl почав навчати співробітників держустанов

YouControl почав співпрацю з Українською школою урядування та вже провів для її слухачів перший навчальний захід.

21 березня експерт з продукту та тренер YouControl Ігор Курочка провів навчання для слухачів Української школи урядування (УШУ). Цей захід став початком цілої серії із 9 семінарів та тренінгів, які протягом весни та в червні проведуть кращі експерти компанії. А для закріплення домовленостей напередодні YouControl підписав з УШУ меморандум про співпрацю.

Українська школа урядування – це заклад післядипломної освіти, який підпорядковується Національному агентству України з питань державної служби. Його головна мета – навчати представників державних органів, підвищувати їхню кваліфікацію за різними напрямками. Зокрема, перший навчальний захід, в якому взяв участь YouControl, стосувався розвитку держслужбовців як управлінців своїх структур та як ефективних керівників персоналом.

На цьому заході Ігор Курочка розповів, як за допомогою аналітичної системи можна виявити шахраїв – як цілі компанії, так і окремих людей, які претендують на працевлаштування в держструктурі. Також експерт загалом окреслив можливості YouControl та відповів на запитання аудиторії про джерела його наповнення даними, особливості їх обробки та оновлення.

У заході також взяла участь Наталія Чорногуб – GR-менеджер YouControl та проджект-менеджер співпраці з УШУ. І вона поділилася своїми враженнями від перспектив взаємодії зі Школою.

“За останніми підрахунками Global Open Data Index, Україна посіла 31-е місце із 94 держав за рівнем відкритості даних. Звичайно, це вагоме досягнення, однак завжди є куди рости. І одним із головних драйверів посилення рівня відкритості інформації є саме державні службовці, керівники державних відомств. З одного боку, відкриті дані можуть допомогти їм боротися з корупцією, якісно проводити закупівлі, перевіряти потенційних співробітників. Ефективне управління у цих та інших напрямках може значно допомогти розвитку України. А з іншого – і самі представники держустанов можуть допомогти відкритим даним. Саме ці люди, за умови усвідомлення цінності та необмежених можливостей використання цих даних, можуть відкривати ту інформацію, якою володіють самі, стимулювати цей рух у державі в цілому. Тож те навчання, яке проводить YouControl, має високу мету, яку сподіваємося, нам вдасться реалізувати”, – пояснила Наталія Чорногуб.

Водночас УШУ зацікавлені в тому, аби навчити держслужбовців різних рівнів могли використовувати в роботі сучасні технологічні інструменти на кшталт YouControl.

“Важливим кроком у модернізації державної служби в Україні є впровадження і використання інформаційно-телекомунікаційних систем, мереж, відкритих даних, програмних продуктів, інформаційно-аналітичних платформ. Вони дають змогу держорганам йти в ногу з часом, якісно реагувати на запит суспільства на зміни та надавати послуги на якісно новому рівні. Переконаний, що кожен державний службовець повинен бути сучасним менеджером, здатним до самовдосконалення, відповідно до основних принципів, напрямів і механізмів трансформації системи державного управління в Україні, а також вимог інформаційного суспільства. Держслужбовці мають бути спроможними застосовувати комунікаційні та інформаційні технології на державній службі”, – запевнив Сергій Шапочка, начальник управління підвищення кваліфікації державних службовців Української школи урядування.

Тож для представників державних установ, які прагнуть до знань, надаємо розклад наступних занять за участю YouControl:

•  1 квітня – навчання на тему “Використання сучасного програмного забезпечення на основі відкритих даних”;

•  10 та 24 квітня, 15 та 29 травня, 05 та 20 червня – навчання на тему “Сучасні підходи до перевірки контрагентів та виявлення ознак корупції”;

•  22 травня – навчання на тему “Ефективне використання публічної інформації у формі відкритих даних на державній службі”.

Дізнатись більше про тренінги!

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’