Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Події

Новий проєкт YouControl переміг у Лондоні на хакатоні

9 грудня 2019 р.

Новий проєкт YouControl переміг у Лондоні на хакатоні

Команда YouControl презентувала своє рішення, спрямоване на покращення інвестиційного клімату, на першому Хакатоні Українських Відкритих Даних у Лондоні, та увійшла з ним у двійку переможців.

Наприкінці листопада команда YouControl відправилась у Лондон, щоб взяти участь у першому британському хакатоні Virtual Ukrainian Open Data Hackathon. У ньому могли спробували свої сили команди, котрі мали бажання розповісти про свої ідеї у декількох напрямках:

•  Діловий клімат 

•  Правда по-українськи  

•  Відкриті дані як є 

Близько 40 учасників подали свої ідеї та протягом доби обговорювали їх вживу та онлайн з менторами. Через декілька днів після презентації журі оголосило переможців, які у винагороду отримають менторські сесії із членами журі. Ними стали два проєкти на тему ділового клімату, один із котрих презентувала команда YouControl!

Запропоноване рішення спрямоване на покращення інвестиційного клімату. Воно дозволяє об’єднувати дані про бізнес України та Британії та бачити досьє по кожному з них. 

“Ми знаємо, що чимало українців відкривають компанії у Великобританії. Але там нічого не знають про їх успіхи чи навпаки участь у корупційних або шахрайських схемах на Батьківщині. Гадаємо, бізнес-зв’язки зможуть сказати багато про таких партнерів. Ми допоможемо британським бізнесменам та банкірам дізнатись більше про український бізнес та відчути себе більш захищеними від ризиків співпраці з ненадійними компаніями чи особами з України. А також такі дані могли би пролити світло розслідувачам на деякі “схеми”, ‒ розповідає Федір Короленко, продакт-менеджер YouControl.   

Захід був організований волонтерською організацією Tech London Advocates задля просування іміджу України як однієї з європейських країн, у якій функціонує сформована екосистема та інфраструктура роботи із відкритими даними. 

Нагадаємо, раніше команда YouControl представляла свою ідею в Естонії на E-Residency Pitch Competition, вийшла у фінал CRDF Global Bootcamp Ukraine та виграла у фінтех-хакатоні Open Banking lab. 

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’