Шукаєш дані про фізичну особу в Україні? Пошукай їх у модулі Перевірка фізичних осіб. Дізнайся максимум про особу з відкритих даних: 27-ми офіційних реєстрів України. На основі отриманої інформації роби власні висновки та вирішуй, співпрацювати з контрагентом чи ні.
Як швидше? Раджу налаштувати "Моніторинг", який автоматично надсилатиме тобі на пошту повідомлення з інформацією про зміни у реєстрах стосовно осіб, які тебе цікавлять.
Щоб здійснити перевірку фізичної особи перейди до першого розділу перевірки фізичних осіб, який має назву “Перевірка”. Перед тобою відкриється сторінка з полем налаштування пошуку, яка має три блоки, що передбачають різні критерії запиту. Кожен блок можна вимкнути або увімкнути за потреби.
Перший блок — “Перевірка фізичної особи в реєстрах”. Він складається з трьох полів, які передбачають введення наступних критеріїв для пошуку даних:
Дата народження (відображається автоматично, якщо вірно вказано ідентифікаційний код).
Другий блок — “Окрема перевірка паспорта”. Тут будуть відображатися дані з реєстрів Міністерства внутрішніх справ (інформація про викрадені/втрачені/недійсні паспорти громадянина України) та Державної міграційної служби (інформація про паспорти громадян України, які визнані недійсними).
Щоб перевірити документ, введи без пробілів серію та номер паспорта або ID паспорта у пошукове поле.
Третій блок — “Перевірка диплома”. Тут здійснюється пошук інформації по Реєстру документів про освіту Єдиної державної електронної бази з питань освіти щодо документа про вищу освіту. Щоб перевірка відбулася, введи таку інформацію у поле для пошуку:
Заповнив/ла всі необхідні поля для перевірки? Клікай на кнопку “Перевірити особу”!
Результати перевірки з'являться на екрані у вигляді згрупованих у блоки записів із зазначенням дати перевірки. На початку сторінки знаходитиметься блок з параметрами запиту, які були введені для перевірки та кнопки для редагування та створення нового запиту.
Ліворуч на сторінці розташовано меню, пункти якого відповідають назвам блоків. Цифри у кольорових квадратах - кількість знайдених записів.
Як я вже казав, біля кожного блоку знаходиться числовий показник, який означає кількість записів, наявних у ньому. Щоб тобі було легше орієнтуватися, критичність інформації кожного блоку визначається кольором:
Блок “Санкції” завжди можна розгорнути:
Як виглядає інформація, яку ти отримаєш? Дивися таблицю.
Таблиця з даними по записах:
Біля назви блоку відображаються лічильники двох категорій: фігурант (особа згадується в розслідуванні в негативному сенсі - помаранчевий), згадка (особа згадується в розслідуванні в нейтральному або позитивному сенсі - синій). Для зручності користування блок містить фільтри: Статус (Фігурант / Згадка), Джерело (див. вище), Згадка по роках (вибір років). При наведенні на стовпчик з даними конкретного року відображаються зведені дані за рік.
"Репутація в медіа" відображає дані з 2011 по 2021 рік включно.
Внизу сторінки знаходиться блок "Моніторинг фізичної особи". Якщо ФО, дані про яку ти шукаєш, стоїть на моніторингу, блок відображатиме зібрані всі події, що трапилися з даною ФО.
У перевірках відображаються блоки: