Моніторинг — це інструмент системи YouControl, який автоматично відслідковує зміни в даних контрагентів у відкритих реєстрах та повідомляє тебе про них.
Переходь до інструменту з дашборду, натиснувши на його назву у відповідному блоці або з головного меню інструментів ліворуч на сторінці.
Якщо ти вперше користуєшся моніторингом, зверни увагу, що у тебе не додано жодного контрагента. Зараз необхідно додати всі компанії та ФОПи, за якими ти хочеш стежити, до моніторингу. Для цього натисни на “Дії з контрагентами” й далі "Взяти на моніторинг".
Тепері на екрані відкриється вікно, де можна додати контрагентів до моніторингу за допомогою:
Зверни увагу: доступний формат файлу для завантаження: .txt.
Всі додані до моніторингу контрагенти автоматично потрапляють до списку “За замовчуванням”. Їх найменування одразу побачиш у переліку контрагентів, що відобразиться на екрані. Ліворуч від назви буде зображено статус “Завантаження”. Цей процес може зайняти до 48 годин.
Всі нові контрагенти, які не були завчасно обрані до списків, будуть автоматично додані до списку “Несортовані”.
У тебе також є можливість додати до моніторингу ЮО та ФОП у списку санкцій. При додаванні нових санкцій до компаній тобі буде надходити повідомлення з інформацією щодо того, що контрагент потрапив під санкції.
Моніторинг — це інструмент, за допомогою якого можна відслідковувати зміни в даних фізичних осіб у відкритих реєстрах.
У розділі “Фізичні особи на моніторингу” розміщено перелік фізичних осіб, яких ти вже додав/ла до моніторингу.
Щоб додати особу до списку моніторингу, натисни на кнопку “Дії з контрагентами", й далі - "Взяти на моніторинг”, яка розташована у правому куті сторінки.
У полі, що відкриється, заповни потрібні поля ( “ПІБ” є обов’язковим критерієм) та натисни “Додати особу”.
У тебе є можливість до моніторингу ФО додати перевірку за міжнародними санкційними списками.
За замовчуванням пріоритет для всіх списків - високий. Відстежується поява нових записів по ФО в блоці міжнародних санкцій. Моніторинг відбувається за ПІБ особи.
На головному вікні пошуку ФО знаходиться блок з параметрами пошуку з можливістю прочитати детальніше як саме здійснюється пошук і що означає той чи інший набір тегів пошуку.
Читай систему позначень, які відображають критерії пошуку в кожному джерелі інформації. З ними ти зрозумієш точність результатів пошуку:
У відповіді по ФО також шукай блок з ідентичною інформацією:
Всім подіям, які моніторяться, присвоєно ступінь важливості.
Для того, щоб ти міг зосередитися в першу чергу на найважливішому, у кожній події присвоєно рівень важливості від низької до критичної. Ознайомитися із ними та налаштували їх під власні потреби ти можеш саме у вкладці "Налаштування подій".
Якщо ж ти взагалі не бажаєш отримувати якісь повідомлення, їх можна відключити.
Увесь перелік контрагентів на моніторингу та подій, що трапилися, об'єднані на одній сторінці. Усе зібрано разом і впорядковано за важливістю (на що потрібно звернути увагу — від більшого до меншого).
Вище всіх показуються контрагенти, у яких трапилися найважливіші події, нижче — контрагенти з відкладеними подіями (будь-яку подію можна відкласти).
Щоб можна було легко працювати з різними групами контрагентів, що знаходяться на моніторингу, додавай їх у списки. Тоді ці списки з'являтимуться в меню моніторингу.
За цими списками легко фільтрувати контрагентів й аналіз всього, що трапилося в моніторингу.
Ще можна відзначити подію, як прочитану, кліком на спеціальну іконку, не розкриваючи подробиць:
Ти маєш можливість розгорнути або згорнути всі розкриті події, натиснувши на відповідні кнопки.
За тим самим алгоритмом — натискаючи на однойменну кнопку, масово відзначай всі події, як прочитані, за потреби.
Якщо непрочитаних подій більше 20 - відображається кнопка "Показати ще".
Для того, щоб тобі було зручно працювати з контрагентами і подіями, користуйся фільтрами і пошуком.
Пошук виконується за назвами і кодами контрагентів в моніторингу.
Фільтри дають можливість впорядкувати інформацію за джерелами подій та за їх важливістю. Також можна обрати період, коли подія трапилася і відобразити тільки відкладені події.
У моніторингу ЮО + ФОП, в ФО, в “Списках” у тебе є можливість зберегти в файл всіх контрагентів, хто є в моніторингу або у списку.
На сторінці "Отримувачі сповіщень" додавай до 10 поштових адрес включно, на які хочеш відправляти копії імейлів моніторингу.
У цих листах відображатимуться резюме події з контрагентами (в розрізі списків і в розрізі реєстрів, які моніторяться).
Якщо події моніторингу відображаються в форматі БУЛО/СТАЛО, то змінені дані підсвічуються червоним, а ті, що додалися - зеленим.
Після додавання одержувача можеш через пошту обрати, з яких саме списків і якого ступеня важливості повинні надходити повідомлення на обраний месенджер.
Щоб побачити, як саме буде виглядати повідомлення, відправ тестове повідомлення (водночас, щою переконатися, що бот успішно підключений до акаунту). Відправляти можна як моніторинг ЮО + ФОП, так й моніторинг ФО.