Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Пробий по базі
Перевірка фізосіб відтепер доступна в безкоштовному тарифі Перевірка фізосіб доступна в opendata тарифі

Перевірити зараз
Дослідження 26 липня 2021 р.

Як відкриті дані допомагають розв'язувати основні проблеми бізнесу

Поділитися:
Як відкриті дані допомагають розв'язувати основні проблеми бізнесу

Відкриті дані мають потужний потенціал для оптимізації бізнес-процесів. Це знову підтверджується звітом агентства Info Sapiens і Міністерства цифрової трансформації України. В інтерв'ю респонденти розповідали про свій досвід роботи з даними.

 

В результаті вдалося сформулювати основні типи проблем бізнесу в Україні та зрозуміти, як їх вирішити з відкритими даними.

Відкриті дані та сервіси на їх основі допомагають бізнесу уникати корупційних ризиків, захищатися від рейдерських захоплень і шахрайства, автоматизувати й удосконалювати бізнес-процеси, позбавлятися бюрократії. До такого висновку прийшли автори дослідження.

 

 

 

Які завдання бізнесу вирішує open data

 

 

 

Проблема: компанії стають жертвами шахраїв і зазнають збитків

Рішення: перевірка потенційних контрагентів.

 

Відкриті дані і сервіси на їх основі спрощують перевірку ризикових контрагентів. Зокрема, всі банки України вже використовують відкриті дані для формування досьє своїх клієнтів для оцінки ризиків. 94% з них використовують для цього систему YouControl. Наприклад, для компанії АТБ співпраця з YouControl зберегла понад 400 000 гривень.

 

Читайте також: І так зійде: шкідливі поради при роботі з контрагентами

 

 

Проблема: компанії стають жертвами шахраїв і зазнають репутаційних збитків

Рішення: мінімізація репутаційних втрат шляхом перевірки структури компаній, їх зв'язків. Наприклад, з офшорними компаніями, які відмивають гроші або перебувають під санкціями в окремих країнах.

 

Репутаційні втрати можуть бути більшими за фінансові. 88% українських банків повідомляли про випадки відмови у відкритті рахунку через репутаційні ризики.

 

Читати ще: Як пройти комплаєнс-контроль в банку

 

 

Проблема: компанії стають жертвами рейдерських атак

Рішення: моніторинг змін в держреєстрах.

 

Користувачі YouControl можуть отримувати сповіщення про реєстраційні зміни, юридичний стан, початок процедури банкрутства, стан розрахунків з бюджетом, заборону на зовнішньоекономічну діяльність, судові процеси.

 

Наприклад, за допомогою моніторингу вдалося запобігти рейдерському захопленню компанії "Житомирські ласощі".

 

Читайте тут: Моніторинг контрагентів: не втомлюється, нічого не забуває, не підводить

 

 

Проблема: люди витрачають багато часу, а бізнес – грошей на рутинні завдання

Рішення: Автоматизація процесів.

 

Близько 30% обсягу роботи в 60% професій можна автоматизувати за допомогою відкритих даних.

 

Наприклад, Українська універсальна біржа автоматизує процес оформлення анкети на своєму майданчику закупівель за допомогою YouControl. Реєстрація на порталі забирає в п'ять разів менше часу, обробка запитів значно прискорюється.

 

Інструмент YouControl "Групи" дозволяє систематизувати контрагентів за різними критеріями, і створити загальну базу даних з колегами і партнерами. Зокрема, об'єднувати компанії в групи "Клієнти", "Ризикові компанії", "Перевірені компанії", "Боржники" або інші на ваш розсуд. Це економить час на майбутніх перевірках.

 

Знайти найвигідніших клієнтів і надійних партнерів, дізнатися "в обличчя" лідерів будь-якої ніші, сформувати базу контактів для співпраці, отримати максимум даних для аналізу ситуації і власного зростання можна з інструментом "Аналіз ринків". Не потрібно аналізувати ринок вручну. Достатньо обрати критерії і система сформує звіт. 

 

Практичне застосування відкритих даних в бізнесі – в наших і ваших руках. Ми допомагаємо бізнесу уникнути фінансових ризиків, а ви – застосовуєте інструменти open data для роботи в безпеці та досягнення успіху, згода?

Поділитися:

Читайте також:

Статті 31 грудня 2021 р.

Україна trend-setter відкритих даних Європи: яка роль бізнесу?

Напередодні новорічних свят Open Data Maturity 2021. Цього року Україна піднялася на 11 позицій в рейтингу і закріпилася на 6-му місці серед 34 країн Європи, з почесним статусом Мind засновник і СЕО YouControl, Сергій Мільман.     Темпи відкриття наборів даних в Україні не дозволяють сказати, що ми топчимося на місці, але й для ракетного старту цього відверто кажучи недостатньо.

Новини 10 грудня 2021 р.

YouControl запустив безоплатний інструмент з перевірки учасників закупівель в один клік

З 1 січня 2022 року вступають в силу зміни до Закону України "Про Публічні закупівлі". До уповноважених з публічних закупівель застосовуватиметься персональна відповідальність: від штрафів до позбавлення волі. Для уникнення таких ситуацій, підвищення ефективності тендерних закупівель та здійснення громадського контролю, фахівці YouControl розробили спеціальний інструмент ‒ "Аналіз тендерів".

Новини 9 грудня 2021 р.

"Аналіз тендерів": ідеальний інструмент перевірки публічних закупівель від YouControl

"Аналіз тендерів" – новий інструмент YouControl для перевірки учасників тендерів, виявлення несумлінних компаній та проведення чесних та вигідних закупівель.   Ініціатор публічних закупівель має перевіряти учасників на відповідність до вимог закону.  Для належної перевірки потрібна інформація з відкритих та доступних джерел, отримання якої з розрізнених реєстрів займає багато часу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’