Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Дослідження

Володарі надр: ТОП-15 сировинних компаній, виручка яких залежить від надр України

31 січня 2018 р.

Володарі надр: ТОП-15 сировинних компаній, виручка яких залежить від надр України

На сьогодні українські компанії володіють діючими 3079 ліцензіями, котрі Державна служба геології та надр видала на видобуток та розвідку корисних копалин. Які компанії серед тих, хто отримав ці дозволи, є найбільш успішними відповідно до отриманої виручки у 2015-2016 роках? Аналітики YouControl склали рейтинг сировинних компаній, виручка яких залежить від надр України.

Ми склали та проаналізувати ТОП-15 сировинних компаній-лідерів за отриманою виручкою за 2015-2016 роки. Прогнозовано, до них увійшли компанії, які займаються видобутком залізної руди, вугілля, нафти та газу. Серед їх власників такі публічні особи, як Костятин Жеваго, Рінат Ахметов та Вадим Новинський. Також компанії із нафтового сектору, інтереси котрої представляє Ігор Коломойський.  Із газового сектору до топу потрапили державні монополісти у вигляді державних НАК “Нафтогаз” та її “дочки” “Укргазвидобування”. До списку найбільших компаній ‒ володарів надр потрапили і підприємства відомих бізнесменів: Миколи Злочевського, Віктора Нусенкіса та Олександра Ярославського.

 

 

Для користування надрами компанії отримують дозволи від Державної служби геології та надр України. Процедура отримання спецдозволів проходить за умови продажу спецдозволу на аукціоні або надається без проведення аукціону. Для різних етапів потрібно готувати свій пакет документів, який залежить від виду корисної копалини та виду користування надрами. Процедура погодження отримання спецдозволу передбачає також і погодження з місцевими органами влади. На сайті ДНВП “Геоінформ України” є карта наданих спецдозволів на користування надрами, на якій можна побачити, яким компаніям видано дозвіл та на який термін.

На сьогодні ці дані інтегровано в систему YouControl. Тож ви легко можете знайти інформацію про спецдозволи будь-якої компанії України на користування надрами у розділі “Ліцензії”. Вона включає вид дозволу, копалини, розміщення ділянки, термін. Ця інформація допоможе перевірити, чи є у ваших потенційних партнерів правовий статус для робити з надрами та уникнути можливих ризиків при укладанні угоди.


 

 

 

Цікавить інформація про компанії з дозволами на користування надрами? Розпочніть їх перевірку прямо зараз!

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’