Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Відомості з єдиного державного реєстру України
Ця стаття російською мовою

Відомості з єдиного державного реєстру України

Володієш інформацією — володієш світом. Цей крилатий вислів належить Ротшильду, всесвітньо відомому банкіру, який точно знався на діловій сфері. Тоді, у 1815 році, щоб мати оперативну і актуальну інформацію, британському банкіру потрібно було кормити армію шпигунів та зграї поштових голубів. Але сьогодні усі потрібні відомості можна здобути значно швидше, зручніше і набагато дешевше.

Підприємницька діяльність завжди пов’язана з великими ризиками, але в період кризи та економічних реформ вони ще зростають. Наразі компанія YouControl розробила корисний та зручний інструмент для отримання інформації щодо підприємств та фізичних осіб-підприємців, які зареєстровані та ведуть господарську діяльність в Україні.

Джерела для отримання бізнес-інформації — витяг з ЄДР

Виписку з ЄДРПОУ можна отримати на сайті Міністерства юстиції України. Але зазначте, що інформація, яку містить виписка з ЄДРПОУ, — це лише установчі відомості. Це лише десята (і не найбільш інформативна) частина тієї інформації, яка характеризує підприємство або підприємця. Витяг з ЄДР не містить інформації щодо наявності ліцензій, заборгованості перед бюджетом, процедури банкрутства тощо.

Якщо ви хочете знати про судові справи, що стосуються об’єкту вашого інтересу, то витяг з ЄДРПОУ не допоможе в цьому. За цією інформацією треба звертатися до іншого державного ресурсу, де розміщені відомості з єдиного державного реєстру судових рішень. Так само джерелом інформації щодо податкової історії певного суб’єкта господарювання є не довідка з ЄДР, а база даних, оприлюднена на сайті Державної фіскальної служби.

Найкращий інструмент для пошуку інформації

Загалом, щоб скласти більш-менш повну уяву про суб’єкт господарювання, який вас зацікавив з бізнесових чи інших справ, треба провести чималу роботу, зібрати і проаналізувати інформацію з декількох державних реєстрів, скласти окремий запит на кожний суб’єкт господарювання. Тут стане у нагоді youcontrol.com.ua — сучасна пошукова система для бізнесу.

Завдяки YouСontrol, пошук та аналіз інформації щодо діяльності суб’єктів підприємницької діяльності максимально спрощений і автоматизований. Пошуковими ключами для нього є індивідуальний податковий номер або ПІБ фізичної особи-підприємця, код ЄДРПОУ або назва юридичної особи. За даними пошуку утворюється досьє, яке узагальнює інформацію з десяти державних реєстрів і відкритих даних про суб’єктів підприємницької діяльності.

Зручності та переваги сервісу YouControl

Користувач сервісу YouСontrol отримує інформацію з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; про наявність дозволів і ліцензій згідно ліцензійного реєстру; про наявність судових рішень; відсутність або наявність справи про банкрутство; податкову історію; статус платника податків тощо. І все це — буквально за хвилину, все на одному сайті.

  • Щоб зрозуміти усі зручності та переваги сервісу, достатньо перевірити його в дії. Зареєструйтеся, зробіть запит – отримайте інформацію та побачте переваги:
  • Швидко (приблизно хвилина на пошук та формування досьє)
  • Зручно і зрозуміло (простий і наглядний інтерфейс)
  • Інформативно (відомості з усіх реєстрів у одному місці)
  • Дешево (одна гривня за один запит на десяток реєстрів)
  • Актуально (інформацію за бажанням можливо оновити)
  • Рішення чи ухвали судів можливо переглянути на місці
  • Інформацію можна зберегти на комп’ютер або роздрукувати.

І ще одна велика перевага – можливість постійного моніторингу змін. YouСontrol перевіряє відомості щодо підприємств, доданих до вашого списку моніторингу, і у разі змін в реєстрах надсилає повідомленням на електронну адресу.

youcontrol