Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Отримання довідки з ЄДРПОУ
Ця стаття російською мовою

Отримання довідки з ЄДРПОУ

Хто володіє інформацією — той володіє світом. Це дуже актуально для підприємницької діяльності, адже своєчасне отримання фінансових та юридичних даних щодо клієнтів та ділових партнерів відіграє важливу роль у розвитку компанії на ринку. Інноваційний бізнес-ресурс YouControl пропонує послуги для швидкого пошуку потрібної інформації про юридичних осіб. Система доступна як для підприємців, так і для всіх громадян.

YouControl — бізнес-ресурс для впевненості та безпеки

Наша велика мета — це якісно нові умови та позитивні зміни в українському бізнесі та бюрократичній системі загалом. Для цього ми винайшли для своїх клієнтів можливість дослідження та моніторингу стану українських компаній. Тепер, перш ніж замовляти послугу отримання витягу з ЄДР, ви можете пересвідчитись у необхідності такого кроку та вигідності партнерства за допомогою ресурсу YouControl. Після детального аналізу інформації ви зможете вирішити, чи потрібно у даному випадку отримувати витяг з ЄДР, або, можливо, взагалі не варто контактувати з контрагентом і гаяти час на паперові справи.

Ініціатори проекту YouControl особисто переконані у необхідності автоматизації інформаційної системи. Наприклад, для отримання виписки з ЄДР, що наразі замінює свідоцтво про державну реєстрацію і є важливим елементом ділових взаємовідносин контрагентів, потрібно чимало часу. Оскільки інформація, що міститься у виписці з ЄДР, є дуже важливою для майбутніх ділових взаємовідносин, сторонам обов’язково необхідно її замовляти. Сервіс YouControl пропонує всього за 1 хвилину в режимі онлайн отримати вичерпну інформацію про майбутнього партнера.

На випадок, коли вам, як споживачу, необхідно пересвідчитись у надійності нових сайтів та магазинів для купівлі через інтернет, ви можете користуватися послугами системи YouControl і бути впевненими у тому, що не маєте справу з шахраями або уникнути обману.

Моніторинг як головний інструмент контролю над бізнесом

Якщо ви бажаєте бути в курсі всіх змін в державних реєстрах щодо контрагентів, вам зовсім не обов’язково витрачати час, щоб отримати витяг з ЄДРПОУ. Тепер на вашу електронну пошту може надходити вся потрібна інформація — сервіс YouControl пропонує послуги щоденного моніторингу та аналітичної бізнес-розвідки стосовно конкурентів, потенційних клієнтів та партнерів компанії. Для керівників установ це — унікальна можливість контролювати юридичний статус власної організації з офіційних джерел, а також здійснювати нагляд за своєчасним поданням звітності. Дотепер отримання витягу з ЄДРПОУ було єдиною можливістю оперативного інформування стосовно будь-якого суб’єкту господарювання. Наразі, користуючись ресурсом YouControl, ви будете мати всі необхідні дані для проведення аналітичної роботи і контролю над власним бізнесом.

Переваги сервісу для вашого комфорту

Система YouControl пропонує:
 1. Моментальний доступ до 10 відкритих державних реєстрів для отримання інформації.
 2.Можливість попереднього аналізу платоспроможності потенціального клієнта, надійності та юридичного статусу партнера, а також розвідки діяльності контрагентів та конкурентних компаній.
 3. Доступні ціни та швидкий сервіс.

Якісні переваги пошукової системи Youcontrol

  • Постійний розвиток. Сайт відкритий до діалогу з підприємцями, аналітиками та журналістами для розробки заходів вдосконалення ресурсу. Активні користувачі системи, які знайдуть будь-яку помилку в роботі сайту, гарантовано отримують бонус – 100 гривень на рахунок.
  • Запровадження ефективних інструментів аналізу компанії.
  • Планування з перспективою. Наразі впроваджуються нові функції, зокрема, послуги моментального отримання довідки з ЄДРПОУ (виписки, витягу).

Такий динамічний розвиток нашого ресурсу сприяє безпеці та прибутковості вашої підприємницької діяльності.

youcontrol