Замовити дзвінок

Повідомити про помилку або ідею

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

ЄДР юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців
ЄДР юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

YouControl – це молода і досить перспективна компанія у сфері інформаційного сервісу, створена командою небайдужих професіоналів для зручності ведення бізнесу і вчасного повідомлення підприємцям актуальних новин щодо потенційних клієнтів, конкурентів та партнерів. Цінність пошукового ресурсу обумовлюється швидким доступом до єдр фізичних та юридичних осіб для отримання оперативної інформації стосовно будь-якого підприємства або ж фізичної особи.

Тепер, задля власної безпеки, будь-яка особа, незалежно від статусу, має можливість лише за декілька хвилин пересвідчитися у фінансовій доцільності партнерства з контрагентом та попередити грошові втрати. Немає необхідності здійснювати через єдр пошук судових рішень України, щоб впевнитись у відсутності судових справ стосовно ділових партнерів. На ресурсі YouControl ви маєте можливість у зручному форматі та за короткий час отримати вичерпну інформацію щодо будь-якого суб’єкта господарювання, в тому числі і із відкритого джерела єдр судових рішень.

Замовивши досьє на компанію або ж фізичну особу-підприємця, ви дізнаєтесь юридичні дані, інформацію щодо статутного капіталу, порядку розрахунків з бюджетом, фінансовий стан організації та багато іншого. Така інформація доступна на ресурсі в першу чергу завдяки доступу до єдр юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Якісним послугам бізнес-ресурсу YouControl характерні:

 1. Оперативність інформування, що полягає в отриманні клієнтом необхідної інформації за одну хвилину в режимі онлайн.
 2. Достовірність та актуальність даних, що гарантується завдяки доступу до 10 відкритих джерел інформації: баз даних, веб-сайтів, реєстрів юридичних та фізичних осіб і т. д.
 3. Фінансова доступність, яка полягає у тому, що вже під час реєстрації клієнт отримує на рахунок 100 гривень. Надалі бонуси нараховуються за надані пропозиції щодо вдосконалення сервісу, а також знайдені на сайті помилки. Отримання вичерпної інформації щодо будь-якого контрагента коштує всього 1 гривню. YouControl також пропонує для своїх клієнтів зручні пакети послуг за доступною ціною.
 4. Додаткові можливості у вигляді функції щоденного моніторингу, які дозволяють тримати під контролем власний бізнес, а також бути в курсі справ партнерів та конкурентів в режимі реального часу. Жодне підприємство не буде витрачати час, щоб кожного дня подавати запит на витяг з єдрпоу для отримання потрібної інформації. З ресурсом YouControl можливо регулярно ознайомлюватись з найактуальнішими новинами свого бізнес-оточення для прийняття зважених та розумних рішень.

YouControl на шляху до вдосконалення

На сьогоднішній день спеціалісти ресурсу активно розроблюють плани щодо покращення послуг і розширення можливостей. Для цього найближчим часом планується:

1. Запровадження ефективних інструментів аналізу компаній. Хоча у клієнтів вже є можливість за допомогою сайту провести фінансовий аналіз підприємства та визначити рівень рейдерської вразливості, ресурс YouControl на цьому не зупиняється. В перспективі створення такої системи інформування, за допомогою якої кожна людина змогла б отримати повний комплекс аналітичних даних і навіть визначити вірогідність банкротства підприємства за допомогою ЗМІ, відгуків партнерів та фінансової аналітики.

2. Запровадження нових функцій для моментального створення офіційних документів. Вже сьогодні ресурс YouControl мобільніший за будь-якого власника державного реєстру, а в майбутньому за допомогою пошукової системи планується полегшити  запит на отримання довідки з єдрпоу (витягу, виписки) і значно скоротити час для отримання документів, необхідних для підприємців.

youcontrol