Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Як зекономити 200 000 доларів і не помилитися при виборі надійного постачальника

11 липня 2018 р.

Компанія А (на прохання клієнта ми їх не називаємо) вирішила якісно перекрити дахи власних складських приміщень. Для цього вона оголосила тендер та обрала постачальника, який на перший погляд здавався надійнішим з-поміж інших і проаналізувала його згідно з ЄДР. Результат аналізу був задовільним, проте, щоб бути впевненими у цьому, юристи компанії вирішили ще раз перевірити контрагента за допомогою комплексного алгоритму YouControl. Отже, вони виявили, що директор обраного підприємства відповідно до судового рішення на час перевірки не мав повноважень, а обраний постачальник не встиг призначити нову особу на дану посаду. Враховуючи даний ризиковий факт, компанія відмовила підприємству у подальшій співпраці та почала пошук більш надійного постачальника, використовуючи систему YouControl.

Якщо ваша компанія планує укласти угоду з контрагентом - краще заздалегідь перевірити, чи має керівник/підписант обраної фірми необхідні повноваження, аби гарантувати чіткість дотримання договору.

Перше, що потрібно зробити – це перевірити директора фірми на причетність до судових рішень

Для прикладу, розглянемо нову компанію – Б. Щоб перевірити надійність даної компанії, ми повинні спочатку її перевірити. Тож, здійснюємо пошук на головній сторінці YouControl за назвою фірми.

У вкладці досьє бачимо, що уповноваженою особою фірми вважається деякий Іван Олександрович К.

Далі, для повного розуміння отриманої інформації, подивимось усі запропоновані вкладки загалом, у тому числі і вкладку “Суди”, в якій можна знайти багато цікавої інформації про діяльність компанії (наприклад, чи виступала фірма хоч раз з боку відповідача та по якій справі, тощо)

Проглядаючи надані системою судові рішення, ми дізнаємося з рішення  № 61676310, що дана фізособа позбавлена обов'язків директора за рішенням суду. Відповідно, підписи даної особи після 26 вересня 2016 року під договорами ніякої юридичної сили не несуть.

Одним з факторів ризику при укладанні угод вважається відсутність повноважень контрагента. Це є підставою для визнання договорів недійсними в судовому порядку з подальшими наслідками (зрив поточного проекту, фінансові втрати, тощо). Таким чином, укладення договорів з постачальником, від імені якого виступає особа, що не має повноважень є ризиковим рішенням для вашої .

Якісний аналіз постачальника має важливе значення.

Завдяки детальному розгляду обраної фірми за допомогою YouControl  компанія вберегла власні кошти у розмірі 200 000 дол від ризикового прийняття рішення. І згодом знайшла нового постачальника для перекриття дахів, який відповідає всім якостям надійності якнайкраще. Завдяки збереженим коштам, компанія змогла розрахуватися з новим контрагентом одразу ж після виконання ним договору, без зайвих проблем.

Перевірте безкоштовно 10 компаній після реєстрації
Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’