Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Як за 15 хвилин врятувати 20 тон ковбаси

28 грудня 2017 р.

Не зважаючи на комічну назву цього кейсу, історія досить показова, а врятована сума коштів вимірюється в сотнях тисяч гривень. Компанія А (на прохання клієнта ми їх не називатимемо), провідний виробник ковбаси в Україні, отримала замовлення на 20 тон продукції. Покупець запропонував розбити оплату на декілька траншів з відстрочкою першого платежу. Умови розрахунку та ціна були прийнятні до того часу, як співробітники Компанії А не вирішили додатково перевірити покупця за допомогою YouControl. Після перевірки стало очевидно — ковбасу з’їдять нечисті на руку ділки, а грошей виробник не побачить ніколи. Що ж саме відшукали пильні ковбасники?

Фірма не подає податкових декларацій

 

Варто почати з того, що за майже п’ять років свого існування фірма подавала звітність лише один раз, у 2014 році.

Через таку «недбалість» фірму навіть позбавили реєстрації платника ПДВ.

У фірми відбувається щось дивне з фінансами

 

Проте з фінансами у них ніби то все непогано. Відкриємо вкладку “Фінанси” та подивимось. За допомогою активів в 1 мільйон гривень фірма генерує продажі у 436 мільйонів з маржинальністю 0,01%.

Причому всі ці скажені продажі забезпечують всього 10 працівників.

Фірма багато разів змінювала назву та місцезнаходження

 

Переглянемо вкладки “Історія” та “Публікації”, щоб дізнатись, які зміни спіткали це підприємство протягом трохи більше ніж чотирьох років.

Фірма бере участь у 500+ судових справах

 

Що характерно, більшість справ — кримінальні. Відкриємо вкладку Суди і зануримось у темні справи вашого потенційного клієнта. Рішення №64871198 от 14.02.2017г. говорить нам, що 178 компаній, якими володіє певна група осіб, займаються відверто протизаконною діяльністю, підозрюються в фіктивній діяльності та ухилі від сплати податків. Ведеться слідство. Серед цієї чудової компанії і опинився наш потенційний покупець.

Що цікаво, ТОВ “Компанія “Омега Люкс”, яка фігурує в справі як основна, має той самий код ЄДРПОУ, що і наш покупець. Забагато дивних збігів як на той факт, що вони просять продати товар на велику суму з відстрочкою платежу!

Також у судових документах ви багато разів зустрінете слова “конвертаційний центр”, “ознаки фіктивної діяльності”, “умисле ухилення від сплати податків” тощо. Ось саме їм ви ледь не продали вагон першокласної ковбаси. З обіцянкою заплатити “трохи пізніше, чесне слово”.

Перевірте безкоштовно 10 компаній після реєстрації
Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’