Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Як за 10 хвилин врятувати 10 мільйонів

28 грудня 2017 р.

Навесні 2016 року ІТ-компанія А (на прохання клієнта ми її не називатимемо) вирішила придбати собі власний офіс та таким чином заощадити на оренді. Після довгих пошуків знайшли варіант, який влаштував і за ціною, і за місцезнаходженням. Офісна будівля була тільки в процесі спорудження, проте чотири з п’яти секцій вже були готові, що заспокоїло керівництво. Інвестиція мала скласти на той час понад 10 мільйонів гривень. Розпочався процес підписання документів. Проте, тінь підозри захопила юристів ІТ-компанії А, які за допомогою YouControl вирішили додатково дослідити забудовника. Після короткого аналізу юристи порадили негайно розірвати із забудовником будь-які стосунки.

Фірма розпочала процедуру банкрутства

 

Якщо відкрити картку цікавого вам контрагента, ви відразу точно дізнаєтесь, чи розпочав він процедуру банкрутства. На той момент забудовник її вже почав… проте відповідного запису в Єдиному реєстрі ще не було. Чому? Інформація в ЄДР з’являється із запізненням (іноді воно вимірюється тижнями і місяцями), в той час як YouControl досліджує відразу всі можливі відкриті реєстри.

Зайдіть на картку контрагента, і ви побачите інформацію про банкрутство просто в Досьє червоним попереджувальним кольором.

У фірми катастрофічний фінансовий стан

 

Система YouControl присвоїла даному контрагенту найгірший індикатор фінансового скорингу —— D. Це означає, що якщо фірма не збанкрутувала до цього часу, то ймовірність банкрутства більш ніж ймовірна у найближчі декілька років. Почитайте, що таке фінансовий скоринг і для чого він потрібен.

Погодьтесь, не найкращий об’єкт для інвестицій.

Фірма не має ліцензій на будівництво

 

У вкладці “Ліцензії” цілком логічно мали б знаходитись відповідні ліцензії компанії. Але їх там немає. Тобто забудовник свідомо порушує закон і здійснює свавільне будівництво.

До речі, ось так виглядає будівельна ліцензія у тієї компанії, в якої вона є:

Фірма має багато «токсичних» зв’язків

 

На час перевірки директором фірми був Вахідов Теймур Таліб Огли. Зараз ця інформація знаходиться у вкладці«Історія».

Якщо вам нічого не говорить це прізвище, ви можете пошукати його в системі YouControl. Спойлер: фірми, керовані паном Огли, входять у групу, контрольовану відомим забудовником Анатолієм Войцеховськимм.

Пана Войцеховського ви також знайдете у вкладці «Історія».

Перегляньте вкладку «Зв’язки » та запам’ятайте ці назви. Потім ви неодноразово зустрічатимете їх у пресі та судових рішеннях.

Фірма активно судиться з усіма

 

А точніше, майже у всіх є позовні вимоги до фірми: через будівництво без ліцензій, через несплату податків, через невиконання зобов’язань тощо.

Ось, наприклад, тільки одному банку фірма та їх “колеги” винні трохи менше чверті мільярда гривень. На судові засідання вони переважно не ходять.

Фірма систематично не платить податків

 

Перейдіть до вкладки Податкова, де побачите, що у компанії анульована реєстрація платника ПДВ, аподатковий борг складає майже чотири мільйони гривень.

Перевірте безкоштовно 10 компаній після реєстрації
Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’