Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Як очистити повітря та не втратити мільйон гривень?

20 травня 2020 р.

У середині квітня Київ очолив рейтинг міст з найбруднішим повітрям у світі. Індекс забруднення, за даними Air Quality Index, становив 324, перевищивши норму в 6,5 разів. Поки люди, зачинивши щільно вікна, вибирають системи для очищення повітря в будинку, компанії замовляють повітроочисні системи, вартість яких може становити мільйони гривень. Якщо у виборі системи для будинку допоможуть огляди та відгуки, то як вибрати промислову систему очищення повітря? Важливо звернути увагу на підрядника і як це зробити, YouControl покаже на прикладі одного фармвиробника.

Для виробників фармацевтичних препаратів надзвичайно важливо дотримуватися чистоти повітря і тримати його якість під контролем, адже для створення та пакування низки ліків потрібне стерильне середовище. Приміщення мають містити мінімум місць, де накопичується пил, а подача повітря, як і його чистота, потребують контролю. Тому вибір системи очищення повітря, як і підрядника на його встановлення, є одним із пріоритетних завдань для виробників лікарських засобів. Від нього, можна сказати, залежить усе виробництво. Тому на заводі фармвиробника ретельно перевіряли постачальника послуги зі встановлення повітроочисної системи.

Коли завод оголосив тендер, він перевіряв учасників за кількома параметрами. Серед них — строк існування компанії та чи є кримінальні справи у її історії. Компанія “Унік Системс”, прайс на послуги якої становив приблизно одного мільйона гривень, згідно з даними реєстрації, існує уже понад 6 років. Вона відповідала й іншим вимогам, кримінальних справ за нею не значилось. Компанія наголошувала на наявності в неї фахівців та площі задля збірки системи очистки повітря, яка є значною інженерною конструкцією. Але цей етап перевірки компанія не пройшла ‒ виявилось, що в штаті компанії були лише директор та бухгалтер. Як з’ясувалося, і власних площ у компанії теж не було.

Тоді на заводі задумалися і продовжили пошуки інформації про підрядника в системі YouControl в розділі “Зв’язки”. І з подивом дізналися, що компанія, яку представляли як залученого підрядника, є спорідненою до компанії, що подала заявку на участь в тендері, ‒ у неї були ті самі засновники.

А ще в юросіб були дуже схожі назви — “Унік Системс” та “Унікальні Системи ЛТД”. Усі ці факти насторожили фармвиробника і він відмовив “Унік Системс” під час участі в тендері. Переможцем стала зовсім інша компанія, яка повністю відповідала всім вимогам.

Якщо в діяльності вашого контрагента вас хоч щось насторожує, зайдіть у систему й переконайтеся в тому, що можете йому довіряти.

З допомогою сервісу “Зв’язки PRO” можна побачити:

•  Хто в компанії бенефіціари;

•  Як вони пов’язані із засновниками;

•  Адреси реєстрації бізнесу;

•  Історію зміни директорів;

•  Зв’язок директорів з іншими бізнесами бенефіціарів та учасників, включаючи історичний;

•  Зареєстровані компанії чи ФОП за однією адресою.

Читати більше: Усе про Зв'язки PRO. Інструкція 

Перевірте безкоштовно 10 компаній після реєстрації
Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’