YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
  • Рішення
  • Продукти
  • Ресурси
  • Компанія
  • Тарифи

Професійний розвиток з YouControl

Експертні дослідження, вебінари на найактуальніші теми, професійні курси з бізнес-розвідки та багато іншого

Читати дослідження YC
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або оберіть рішення, яке підходить саме вам.

Як дізнатись, чи співробітники не “зливають” замовлення

19 березня 2020 р.

До приватного детектива звернувся керівник однієї компанії з проблемою різкого падіння продажів. У останнього почав "валитися" бізнес в прямому сенсі слова — багато хто з оптових клієнтів припинив з ним співпрацю, витрати зросли, а дохід зменшився. Детектив відкрив YouControl та швидко з'ясував, що замовлення “зливаються” самими ж співробітниками.

Що відбувалося в компанії?

Першочергово, детектив перевірив менеджерів цієї компанії, вводячи їх ПІБ у пошук на сайті YouControl. Йому вдалося виявити, що два працівники є власниками створеної “на стороні” молодої компанії, яка займається аналогічною діяльністю, що й фірма клієнта.

Як потім з'ясувалося, менеджери, знаючи всі моменти бізнесу й маючи напрацьовану за роки базу з даними, переманювали клієнтів заниженими цінами до себе.

Як виправили ситуацію?

Непорядний персонал звільнили, старих клієнтів повернули за допомогою додаткових цінових знижок та бонусів, з постійними клієнтами зустрілися особисто, щоб пояснити ситуацію та відновити співпрацю.

Корпоративна безпека ‒ це не лише про загрози від контрагентів, а й від тих, хто “під боком” ‒ спритних співробітників компанії. Використання системи YouControl допоможе попередити ризики в обох випадках.

Перевірте безкоштовно 10 компаній після реєстрації
Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’