Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

5 простих кроків: як безкоштовно перевірити учасника тендеру в YouControl?

4 липня 2018 р.

Компанія А (на прохання клієнта ми її не називаємо), яка займається виготовленням молочної продукції, прийняла рішення розширити власне виробництво та підписати договір про співпрацю з обраним контрагентом. Отримавши декілька тендерних заявок, перед вибором партнера для початку ділових відносин вона вирішила перевірити благонадійність потенційних контрагентів.

На допомогу прийшов тариф OpenDatа в системі YouControl, який є безкоштовним і доступним для будь-якого користувача та включає у себе основні дані з 22 реєстрів, формує зв’язки, надає тексти судових документів та основну інформацію про фінансовий стан. Скориставшись ним, компанія А виявила, що один із потенційних підрядників виконує свої зобов'язання неналежним чином, та одразу відсіяла його пропозицію. Що саме стало причиною відмови?

Як провести перевірку контрагента за допомогою OpenData в системі YouControl?

1. Перше, на що звертає увагу компанія А в цій ситуації, — це реєстраційна інформація. Вона аналізує термін існування контрагента на ринку.

2. Досліджує фінансовий стан підприємства. Компанія звертає увагу на високий показник боргового навантаження й відзначає для себе, що у контрагента у 2016 році значно впав прибуток у порівняні з попереднім роком.

3. Потім компанія А проводить аналіз виграних тендерів у державних підприємств для розуміння, за рахунок чого контрагент забезпечує збут своєї продукції.

4. Вивчає зв'язки контрагента і зіставляє їх з виграними тендерами.

Компанія помітила, що з одним із замовників тендерів ‒ державним підприємством збігається номер телефону. Це вказує на афілійованість контрагентів.

5. Компанія досліджує судові документи у вкладці “Суди”, щоб зрозуміти, як контрагент виконує свої зобов'язання перед замовниками, та одразу бачить, що умови договору не були виконані належним чином: з цим підприємством судиться попередній замовник через проблеми з несвоєчасною оплатою.

Як бачимо, не зважаючи на довгий термін існування компанії на ринку та на її суттєві перемоги в державних тендерах, вона не виконує свої зобов'язання і має негативні фінансові тенденції. Таким чином, цей контрагент є ризиковим. Тому компанія А утрималась від співпраці з ним та обрала іншого партнера.

Завдяки цим простим крокам з використанням OpenDatа в системі YouControl компанія А за декілька хвилин вчасно виявила ризики, що допомогли прийняти правильне рішення, врятувати власні гроші й репутацію.

Отже, щоб не потрапити у лапи шахраїв, перед співпрацею з контрагентом краще один раз його перевірити, ніж сто разів пошкодувати про своє рішення. Ми також радимо не працювати з такими контрагентами за передоплатою та укладати з ними тільки короткострокові договори.

Спробувати безкоштовну перевірку за тарифом OpenData!

Перевірте безкоштовно 10 компаній після реєстрації
Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’