Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Історична цінність: як зазирнути в минуле компанії за допомогою YouControl

13 листопада 2018 р.

Історична цінність: як зазирнути в минуле компанії за допомогою YouControl

Система YouControl надає інформацію не лише про поточний стан, а й про минулі факти діяльності компанії. Ці відомості допомагають скласти уявлення про стиль роботи контрагента і спрогнозувати успіх співпраці з ним.

Передбачливість в роботі з новим контрагентом логічна. Але не обмежуйте перевірку компанії теперішнім часом. Поцікавтеся також минулим бізнес-партнера. І тоді, ймовірно, вам відкриється і його майбутнє. Такі "подорожі в часі" можливі з системою YouControl. Ми розповімо, про що говорять факти з минулого компанії.

Story of my life, або що приховують контрагенти в архівах

Успішні ділові відносини є взаємовигідними та стабільними. Обидва параметра безпосередньо залежать від надійності партнерів. Компанія може здаватися благополучною в цей момент (документи в порядку, немає заборгованості, статутний капітал достатній). А як передбачити, що буде завтра? Скласти уявлення про типову поведінку контрагента, спираючись на епізоди його минулого. Навряд чи потенційний партнер відверто скаже про те, що:

1. Компанія існує на ринку менше року і просто фізично не встигла придбати достатнього досвіду, не пройшла "перевірку часом".

2. Керівництво компанії часто змінюється (особливо якщо протягом року на посаді директора змінилося 2-3 людини).

3. Компанія встигла заробити неприємну репутацію і змінила назву, щоб приховати це (підозріла зміна 1-2 рази протягом року).

4. "Перескакує" з одного виду діяльності на інший, далекий від попереднього.

5. Статутний капітал компанії не росте, а зменшується.

6. Фірма неодноразово змінювала адресу реєстрації (контактні дані).

Навіть один з пунктів цього списку насторожує і може викликати сумніви щодо співпраці. А якщо ваш партнер навмисно приховує ці факти? Це привід прояснити ситуацію і "копнути глибше".

Цікава історія: вивчаємо минуле контрагента за даними YouControl

Користувачам YouControl не потрібно покладатися на чесне слово – вся інформація про бізнес-партнерів доступна у їх досьє.

Найбільш проблемні місця компанії можна визначити відразу. Для цього в системі YouControl створений інструмент "Експрес-аналіз". Одразу при відкритті досьє він звертає увагу на фактори ризику. У тому числі ті, що стосуються інституційних змін (зміни діяльності компанії, малий термін діяльності керівника тощо, а також занадто часті зміни в цілому).

Вкладка "Історія" містить інформацію про всі зміни, що відбувалися в компанії: зміна керівника, засновника, юридичної адреси, зміна виду діяльності та розміру статутного капіталу.

Інформація вкладки "Історія" базується на відомостях з ЄДР (Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань).

Також у вкладці "Історія" ви отримаєте доступ до вичерпних відомостей в зручній для роботи формі. Дані можна відсортувати за типом або в хронологічному порядку.

Архівну інформацію можна відобразити у вигляді графіка (кнопка "Дивитися на графіку" в розділі вкладки):

Згідно з вимогами Національного банку України, часті зміни в установчих документах клієнта, зокрема, пов'язані зі зміною його найменування, структури власності, керівників напрямків діяльності, є ознакою ризикованості в ділових відносинах.

А згідно зі спостереженнями аналітиків YouControl, стабільність роботи контрагента є запорукою успішної співпраці з ним. "Проблемна" історія компанії може вказувати на відсутність стабільності, а значить – на ризики ділових відносин.

Навчитися аналізувати контрагентів допомагає віртуальна Академія YouControl — реєструйтеся та обирайте надійних партнерів!