Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

YouControl на місяць для передплатників журналу БІЗНЕС

19 грудня 2018 р.

YouControl на місяць для передплатників журналу БІЗНЕС

Спеціальна пропозиція для передплатників пакету “Преміум” журналу БІЗНЕС: протягом місяця ви можете користуватись повним доступом до системи перевірки контрагентів YouControl. Ця сторінка присвячена тому, як використати цю можливість максимально ефективно для вашого бізнесу.

Що таке система YouControl

YouControl — аналітична система, яка з 50 джерел формує досьє на кожну компанію України на основі відкритих даних, відстежує зміни в держреєстрах та візуалізує зв’язки між компаніями, власниками, директорами.

• Рекомендовано Нацбанком і Податковою (ДФС) України

• Повне досьє на 1,6 млн українських компаній, а також дані про ФОП

• Понад 50 джерел, включаючи держреєстри

З YouControl ви можете:

• Обирати надійні компанії для співпраці, аналізуючи актуальну інформацію з державних реєстрів (реєстраційні дані з ЄДР, зміни керівників, засновників, юридичної адреси, виду діяльності та розміру статутного капіталу; перевірки державних органів, санкції проти компанії або пов’язаної з нею фізичної особи).

• Знати, з якими компаніями, особами та фінансово-промисловими групами пов’язаний контрагент.

• Аналізувати фінансовий стан компанії, виявляти наявність боргів державі та співробітникам, ризики банкрутства.

• Оцінювати привабливість співпраці з новим контрагентом за одну хвилину за допомогою експрес-аналізу, який автоматично перевіряє дані на відповідність 30 ризик-факторам.

• Ознайомитись з усіма судовими справами та дізнатись, в яких компанія виступає позивачем або відповідачем, а також довідатись про виконавчі провадження та майбутні суди.

• Аналізувати зовнішньоекономічну діяльність компанії та співпрацю з офшорами.

• Перевіряти актуальність ліцензій.

• Додати компанію в моніторинг і щоразу отримувати сповіщення про важливі зміни на пошту.

Як почати роботу з YouControl

Як знайти компанію в системі?

Використовуйте пошук у шапці сайту і вводьте інформацію, яка вам відома.

В системі працює наскрізний пошук. Наприклад, якщо шукати за прізвищем директора, система знайде всі компанії, в яких він є директором, засновником, підписантом (чи був у минулому).

5 способів знайти необхідну інформацію:

1) за кодом ЄДРПОУ чи ІПН

2) за ПІБ засновника чи постачальника

3) за назвою компанії

4) за адресою

5) за номером телефону

Почати пошук

Кого шукати та навіщо?

Залежно від специфіки вашої компанії перевірки можуть потребувати різні контрагенти.

1. Перевіряйте постачальників: переконайтесь, що вони насправді є виробниками товарів, а не рітейлерами, або що товари експортують саме з тієї країни, яку обіцяють.

2. Переконайтеся, що компанія, яка просить відстрочку, не має значних боргів та не ризикує збанкрутіти найближчим часом.

3. Дізнайтеся, чи немає конфлікту інтересів серед учасників тендеру, в якому хочете взяти участь.

4. Впевніться, що компанія, яка має для вас вигідну пропозицію, не фіктивна.

5. Поставте у моніторинг усі компанії, з якими маєте регулярні фінансові стосунки, та першими дізнайтесь, що одна з них почала процедуру банкрутства або змінила керівництво чи отримала судовий позов.

6. Додайте у моніторинг і свою компанію, щоб одразу дізнатись, що проти вас готується рейдерська атака.

Отримати консультацію від менеджера можна безкоштовно за тел. 0 800 309 077.

На що звертати увагу в Досьє?

Експрес-аналіз контрагента — це комплексний аналіз факторів, на які рекомендовано звертати особливу увагу при оцінці надійності контрагентів. Результатом експрес-аналізу контрагента від YouControl є зведена таблиця, в якій автоматично оновлюються і при виявленні відображаються кольором дані, що можуть свідчити про ненадійність компанії.

Експрес-аналіз доцільно використовувати для швидкої перевірки стану компанії. Наприклад, вам треба обрати компанію-підрядника з великого переліку або впевнитись перед укладенням нового договору, що у контрагента, з яким вже є досвід співпраці, все в порядку.

Дивитись відеоблог про інструмент Експрес-аналіз

Зв’язки компанії — графічна інформація про всі інші підприємства та особи, які будь-яким чином причетні до компанії. Ця причетність найчастіше виявляється за особами засновників/учасників та керівників, а також за адресою чи телефоном, що вказані в офіційних контактних даних.

Вкладка “Зв’язки” виглядає як поле, в центрі якого знаходиться компанія, що вас цікавить. Від неї розходяться лінії, спрямовані до інших компаній, з якими є прямий зв’язок (спільні засновники, керівники, фінансово-промислова група тощо).

Стрілки, що демонструють зв’язки, мають різний колір. Значення кольорів пояснені над полем – це фільтри. Наприклад, блакитними лініями компанія пов’язана з іменами засновників та бенефіціарів, а фіолетовими – з директорами та підписантами. Не обов’язково відображати всі зв’язки – ви можете залишити лише ті, що вас цікавлять, а зайві фільтри вимкнути.

Розкриття зв’язків

Не всі стосунки між контрагентами очевидні. Тому не завадить перевірити хоча б другий рівень зв’язків. Для цього треба натиснути на ім’я або назву пов’язаного контрагента. Таким чином розкриються його подальші зв’язки. Можна розкривати зв’язки до того рівня, поки не знайдете всі контакти, які вас цікавлять.

Ми змогли розказати лише про маленьку частину можливостей нашої системи. Користуйтесь YouControl регулярно ‒ і точно знайдете переваги саме для вашого бізнесу.

Якщо у вас виникають питання щодо роботи з системою YouControl — телефонуйте за номером 0 800 309 077 або пишіть на mail@youcontrol.com.ua.