Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

YouControl: вiдповiді на найпоширеніші запитання

3 липня 2018 р.

YouControl: вiдповiді на найпоширеніші запитання

Ми підготували відповіді на найбільш поширені запитання, які отримують аналітики системи YouControl. Незалежно від того, чи є ви клієнтом, потенційним користувачем, або просто відвідувачем, тут ви знайдете необхідну інформацію про можливості системи і основні принципи роботи її інструментів.

Як за допомогою системи перевірити співробітника на доброчесність?

Система YouControl містить лише відкриті дані, отже отримати детальне досьє на фізособу за допомогою YouControl неможливо.

Але деяку інформацію щодо фізичних осіб все-таки можна знайти.

Інформація щодо фізичних осіб (засновників, керівників, підписантів тощо) доступна у вкладках “Досьє”, “Історія”, “Зв’язки”. Ці дані допоможуть перевірити особу перед прийомом на роботу або оцінити, чи не заангажований у нього підхід в бізнес-пропозиціях. За допомогою YouControl можна визначити:

1. Чи є у співробітника статус приватного підприємця.

2. Чи не пов'язаний директор компанії (або ФОП співробітника) з постачальником підприємства, інтереси якого може лобіювати.

3. Компетентність співробітника. В яких компаніях він був управлінцем в минулому. Якщо співробітник раніше займав посаду директора компанії, то яким був стан підприємства під час його керівництва (можна проаналізувати через вкладку "Фінанси").

Читати детальніше 19 ризикових факторів при аналізі досьє контрагента від експертів YouControl.

Як виявляється зв’язок за телефонним номером?

YouControl аналізує реєстраційні дані Єдиного державного реєстру та визначає існування телефонних зв'язків між різними підприємствами чи ФОП. Якщо у контрагентів зареєстровані однакові контактні телефонні номери, то система ідентифікує такий зв'язок. Це можна перевірити у вкладці "Зв'язки", активувавши фільтр “Телефон”. Також існує окремий модуль "Пошук зв'язків", де можна вирахувати пов’язаність двох обраних контрагентів за телефоном.

Читайте детальніше про те, як за допомогою YouControl знайти пов’язані між собою компанії.

Чи можна викупити у YouControl базу недобросовісних контрагентів та чи є ці списки в системі?

Така офіційна публічна база або реєстр відсутні.

YouControl не формує бази даних недобросовісних контрагентів. Система лише надає користувачу інструмент для перевірки контрагентів. Висновки необхідно робити самостійно, розуміючи контекст співпраці з конкретним контрагентом.

Читати ОГИДНА ВІСІМКА: 8 кроків, які виявлять компанію-прокладку

Яка актуальність джерел і даних?

Система YouControl містить дані, актуальні на момент запиту. Однак, різні джерела мають різний час оновлення інформації. Детальніше про це можете дізнатись із нашого списку джерел.

Чи планується включення аналізу реєстру торгових марок, знаків і зазначень географічного походження?

Зараз цієї інформації немає, але ідея знаходиться на опрацюванні аналітиками системи YouControl.

Чи буде можливість відображення історії виникнення та зникнення податкового боргу?

Наразі наша система не надає таку інформацію, але ми вивчаємо таку можливість.

Чи запровадить YouControl відображення антимонопольних порушень у майбутньому?

YouControl вже надає таку можливість. Вкладка "Публікації" містить дані з “чорного списку” Антимонопольного комітету. Якщо компанія порушувала тендерні процедури в державних закупівлях і отримала за це мораторій на участь в торгах, ви про це дізнаєтесь.

Чи буде в YouControl доступна інформація з приводу загублених паспортів та розшуку?

Наразі наші аналітики аналізують таку можливість.

Чи можливо використовувати для визначення корупційної складової інші індекси та методології?

Так, ви можете використовувати систему YouControl в комплексі із будь-якою методологією виявлення ризикових факторів для роботи. Головне — це ефективність вашого підприємства.

Система YouControl робить фінансовий аналіз?

Система YouControl збирає фінансові дані компаній, проводить обробку інформації й надає користувачам вже повністю готовий результат аналізу. Також в системі присутні фінансові показники, котрі користувач може опрацювати самостійно.

Читайте також “Як правильно читати фінансову аналітику YouControl".

Чи є можливість звертатися до ваших спеціалістів для проведення аналізу контрагентів особисто, щоб вони повідомляли лише результат?

YouControl – це інструмент для перевірки контрагента. Ми можемо навчити, показати на що дійсно варто звертати увагу і як правильно аналізувати контрагента, але прийняття правильного рішення ми залишаємо за користувачем системи.

Це пов’язано з тим, що в співпраці з контрагентом є багато нюансів, без знань про яких, можна дати неправильну рекомендацію.

Дізнайтеся більше про те, як знайти надійного контрагента.

Дякуємо вам, що користуєтесь та цікавитесь системою YouControl!

Якщо у вас є додаткові запитання чи ідеї, пишіть нам на пошту.