Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Як знайти надійного контрагента

14 лютого 2018 р.

Як знайти надійного контрагента

Всі постійно шукають свого... Того самого. Найкращого. Найнадійнішого контрагента. З яким робота не зазнає проблем. Не співпраця, а казка, авжеж? То як розпізнати партнера для душі, серця та гаманця?

 

Представляємо корисні поради наших експертів з ділової розвідки. Вони допоможуть вам проаналізувати обрану компанію й зробити правильний вибір.

 

1. Компанія-контрагент обов'язково повинна мати статус “не перебуває в процесі припинення” й ані натяку на судове рішення про банкрутство. Це означає, що підприємство зараз працює в повному обсязі.

 

2. Компанія зареєстрована понад 3 роки тому. В такому випадку вона вже має налагоджені бізнес-процеси, а значить ви можете взяти відгуки у її реальних клієнтів.

 

3. Відсутність компанії у санкційних списках. Отже, вона не має обмежень з боку третіх сторін на грошові операції чи співпрацю.

 

4. Відсутня заборгованість із виплати заробітної плати та немає штрафів АМКУ.

 

5. Наявне відмінне фінансове здоров'я компанії: зростаючий рівень прибутку та активів, відсутність боргів, достатня ліквідність.

 

6. Перемоги в тендерах та виконання умов підписаних договорів.

 

7. Достатня кількість персоналу.

 

8. Судові рішення тільки у статусі позивача, або як третя особа. Це означає, що компанія не мала претензій щодо виконань своїх зобов'язань.

 

9. Наявність необхідних ліцензій, котрі мають бути діючими впродовж співпраці.

 

10. Надійне коло зв'язків. Її директор не очолює ще багато інших компаній та не має стосунку до юросіб із сумнівною репутацією.

 

 

Дослухайтесь до цих порад, як до свого серця, й не витрачайте свій дорогоцінний час на неблагонадійних. Краще провести його зі своїми коханими й близькими.

 

А про все інше подбає YouControl.