YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Статті 31 січня 2019 р.

Як дізнатися фінансовий стан бізнес-партнера?

Поділитися:
Як дізнатися фінансовий стан бізнес-партнера?

Чемні люди не цікавляться чужими фінансами... тому ризикують своїми. Проте люди завбачливі заздалегідь з'ясовують справи потенційного бізнес-партнера та тим самим покращують і свої справи, і діловий клімат в Україні в цілому.

Фінансова стабільність контрагента – одна з найважливіших умов успішного співробітництва з ним. Хоча б тому, що успішна компанія готова до взаємовигідної роботи, на відміну від тих, чия діяльність зосереджена на виживанні будь-якою ціною (зокрема за рахунок довірливих бізнес-партнерів). Тим паче, що можливостей для перевірки фінансового стану компанії зараз достатньо. Розказуємо як це зробити швидко і ефективно за допомогою системи YоuControl.

Як здійснити фінансову перевірку самостійно?

Навіть якщо ви не задавалися таким питаннями раніше – радимо внести перевірку фінансового стану контрагентів до списку обов'язкових завдань. Для початку допоможе наша Академія YоuControl, де фінансам присвячений окремий урок.

Але в цілому інтерфейс системи влаштований логічно і зрозумілий інтуїтивно. Ви можете рухатися розділами послідовно, згори донизу, і тоді точно не втратите важливої інформації.

Фінансовий аналіз – це ключові показники економічної діяльності компанії. Достатньо одного погляду, щоб оцінити рентабельність активів і боргове навантаження. Якщо натиснете кнопку "читати докладніше" – побачите ще більше даних з розшифровкою і коментарями. Також радимо відкрити спеціальну статтю “Як правильно читати фінансову аналітику YouControl“.

Фінансові показники – це власне показники ефективності роботи підприємства, адже бізнес – це діяльність, спрямована на систематичне отримання прибутку. Дані згруповані по роках, тож зможете відстежити динаміку.

Державні тендери – цікавий аспект. Для деяких підприємств вони є мало не єдиним джерелом прибутку. Чи цікава така співпраця? Вирішувати вам. YouControl пропонує інструменти для запобігання махінацій в тендерах.

Зокрема, не ігноруйте такі параметри:

•  якщо компанія вже вигравала тендери держпідприємств, і не одноразово – перевірте, в яких обсягах вона постачала товари або послуги замовникам протягом всієї історії свого існування;

•  перевірте, чи немає судових справ про невиконання зобов'язань за здобутим тендером, що характеризує надійність цієї компанії (вкладка "Суди");

•  знайдіть та проаналізуйте можливі зв'язки компанії-виконавця з замовниками товарів або послуг (вкладка "Зв'язки");

•  розрахуйте реальну вартість одиниці товару, виходячи з суми контракту та лота (див. ілюстрацію):

170000 (грн)/5000 (кг) = 34 грн/кг

Персонал компанії – кількість офіційно зареєстрованих співробітників, в тому числі керівний склад. Крім того, це показник реальних розмірів підприємства, особливо якщо мова йде про виробництво.

FinScore (фінансовий скоринг) – унікальний інструмент. YouControl. Перш за все, він ілюструє фінансову стійкість компанії за 10 індикаторами. Відкрийте цей розділ, щоб заглибитися в аналітику та отримати подробиці. Або просто зауважте на індекс FinScore: від 1 (мінімальна фінансова стійкість) до 4 (максимальна фінансова стійкість).

Варто зазначити: ваша перевірка залишиться абсолютно анонімною. По-перше, дані про фінанси контрагента, який вас цікавить, не є комерційною таємницею. Ви маєте повне право цікавитися ними. По-друге, пошук в системі YоuControl організований таким чином, що тільки власник облікового запису може бачити власні пошукові запити (але не запити інших користувачів про свою компанію!). Тобто ваш контрагент не отримає жодного повідомлення про те, що ви цікавилися його даними.

Ще одна з вагомих переваг системи YоuControl для бізнес-перевірки полягає в її гнучкості. Залежно від вашої теоретичної підготовки у фінансовій сфері, наявності вільного часу або конкретного завдання, ви можете присвятити перевірці контрагента різну кількість часу. Від мінімального (експрес-аналіз) до тривалого і вдумливого (детальний огляд кожного розділу). Зорієнтуватися і опанувати усі можливості допоможе навчальний курс Академії YоuControl.

А ми, в свою чергу, завжди відкриті для ваших запитань і радо допоможемо дізнатися та успішно застосовувати наші пошукові, дослідницькі та аналітичні інструменти для вашого бізнесу.

Поділитися:

Читайте також:

Статті 31 грудня 2021 р.

Україна trend-setter відкритих даних Європи: яка роль бізнесу?

Напередодні новорічних свят Європейський портал відкритих даних опублікував результати щорічного дослідження Open Data Maturity 2021. Цього року Україна піднялася на 11 позицій в рейтингу і закріпилася на 6-му місці серед 34 країн Європи, з почесним статусом trend-setter. Рівень зрілості сфери відкритих даних – 94%. Чи все так чудово в Україні з відкритими даними насправді та як бізнес здатен впливати на розвиток цієї сфери ‒ розповів виданню Мind засновник і СЕО YouControl, Сергій Мільман

Новини 10 грудня 2021 р.

YouControl запустив безоплатний інструмент з перевірки учасників закупівель в один клік

З 1 січня 2022 року вступають в силу зміни до Закону України "Про Публічні закупівлі". До уповноважених з публічних закупівель застосовуватиметься персональна відповідальність: від штрафів до позбавлення волі. Для уникнення таких ситуацій, підвищення ефективності тендерних закупівель та здійснення громадського контролю, фахівці YouControl розробили спеціальний інструмент ‒ "Аналіз тендерів".

Новини 9 грудня 2021 р.

"Аналіз тендерів": ідеальний інструмент перевірки публічних закупівель від YouControl

"Аналіз тендерів" – новий безоплатний інструмент YouControl для перевірки учасників тендерів, виявлення несумлінних компаній та проведення чесних та вигідних закупівель.   Ініціатор публічних закупівель має перевіряти учасників на відповідність до вимог закону.  Для належної перевірки потрібна інформація з відкритих та доступних джерел, отримання якої з розрізнених реєстрів займає багато часу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’