Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Великі зміни: оновлення навігації системою YouControl

6 вересня 2018 р.

Великі зміни: оновлення навігації системою YouControl

Незабаром користувачі YouControl побачать істотні зміни — в системі з’явиться нова навігація. Як саме це буде виглядати, розкажемо зараз.

Найвагоміша змінанавігація системою розміщуватиметься з лівої сторони екрану.

Зараз для того, щоб перемикати між інструментами, необхідно відкривати аналогічне вікно, натиснувши кнопку в правому верхньому кутку. Нова навігація позбавить необхідності робити зайві кліки для перемикання між інструментами. Перейти від досьє до пошуку зв’язків, наприклад, можна буде одним натисканням миші.

Традиційно стартовою сторінкою користувача залишатиметься дашборд з блоками моніторингу, списку контрагентів, пошуку зв’язків, ринків, реєстрів та статтями. Проте тепер буде легко контролювати час до вичерпання терміну ліцензії —  кількість днів відображатиметься у правому верхньому кутку. А поруч — кнопка особистого кабінету.

У випадаючому вікні можна відкрити налаштування або зв’язатись з нашими співробітниками.

Істотні зміни чекають і на вигляд досьє компанії. Верхня частина, на якій розміщена назва компанії та спеціальні позначки матиме темніший фон та стане меншою. Зміниться вигляд кнопок додавання компанії до обраного та завантаження досьє.

Навігація по досьє також буде винесена у ліву частину екрану.

Вкладки “Фінанси” та “Суди” матимуть додаткові списки, щоб можна було швидко знаходити головне.

Детальні інструкції з користування новою навігацією ми додамо до нашої Бази знань. Знайти її, а також наші новини та статті ви зможете, натиснувши на кнопку “Інформація”.

Незабаром на вас чекають ще більше покращень інтерфейсу та інструментів, на які усі давно чекали.

Сподіваємось, нова навігація вам сподобається та не змусить довго звикати. Якщо маєте зауваження чи побажання, зв’яжіться з нами за телефоном 0 800 309 077 або напишіть на mail@youcontrol.com.ua

Почати аналіз контрагентів!